PRODEJ - nové byty - 1kk - 2kk - 3kk - Rezidence Chlumova 3 - Žižkov - Praha

Chlumova 3, Žižkov - Praha 3

Rezidence Chlumova 3 - to je činžovní dům z poloviny 19. století. Jeho kompletní rekonstrukci zahájila naše divize Boutiq Development v létě 2022. Nastěhování do 23 nových bytů a 4 ateliérů bude možné v zimě 2024.

Dispozičně si zde můžete vybrat 1+kk, 2+kk nebo 3+kk. Některé bytové jednotky budou mít balkony či terasy orientované do vnitrobloku. K většině také získáte praktickou komoru.

Ceník a půdorysy bytů

Celá sousední ulice Seifertova včetně jejího křížení s ulicí Chlumova momentálně prochází revitalizací. To znamená, že získáte moderní bydlení v renovovaném domě s upraveným okolím kousek od historického srdce Prahy.

Inspirujte se. Prohlédněte si zařízený byt

Zveme vás do plně vybaveného bytu 2+kk s nábytkem, obrazy a stylovou kuchyňskou linkou. Budete mít pocit, že jste u někoho na návštěvě a uděláte si lepší představu o možnostech bydlení v rezidenci Chlumova 3.

Chci vidět ukázkový byt

Koupě bytu je klíčové rozhodnutí, které mnohdy děláte poprvé a naposledy v životě. Proto vám místo prázdných místností a holých zdí nabízíme jako inspiraci vkusně zařízené bydlení. Kontaktujte naše makléře a přijďte na nezávaznou prohlídku.

Postup a cíl rekonstrukce činžovního domu

Opravami prvorepublikových i starších domů vracíme Praze noblesu. Restaurujeme přitom architektonicky cenné prvky a ty vysloužilé nahrazujeme replikami, aby se vám bydlelo maximálně pohodlně.

Činžovní dům na adrese Chlumova 3 se dočká nové fasády a vnitřních omítek. Všechny bytové jednotky a společné prostory budou mít nové dveře. Stará špaletová okna budou nahrazena dřevěnými replikami, které splňují nejvyšší energetické a protihlukové standardy. Během přestavby vzniknou též nové stropy a podlahy a zdobná vstupní hala bude vybavena smartboxy. Dojde i na výměnu rozvodů a natažení optických kabelů.

Kromě toho zvýšíme dům o 5. patro. Byty v této novostavbě budou disponovat takzvaným nuceným větráním v části orientované do ulice. To znamená, že se kvůli čerstvému vzduchu nemusí otvírat okna a díky tomu je v bytech větší klid. Pod střechou ještě vytvoříme obytné podkroví s nádhernými výhledy na vrch Vítkov a pražské panorama.

Získejte úsporné bydlení, ať máte energie pod kontrolou

Uvedenými stavebními zásahy se budova dostane do stavu srovnatelného s novostavbou, aniž by ztratila své historické kouzlo.

Vznikne tak moderní bydlení, jehož energetická spotřeba bude ve srovnání s byty v domech před rekonstrukcí výrazně nižší. Podstatně nižší budou též výdaje na společný fond oprav. Proto neváhejte a rezervujte si tu byt co nejdříve.

Výhody rezidence Chlumova 3 na Žižkově kousek od centra Prahy

Žižkov disponuje špičkovou občanskou vybaveností. Přímo u domu je zastávka MHD Lipanská, odkud vás tramvaj doveze do centra za pouhých 6 minut a to se v Praze počítá. Minimálním dojížděním získáte průměrně 10 hodin volného času týdně navíc oproti lidem z periférií.

Na vycházky do přírody můžete chodit do nádherných Riegrovo sadů, do parku Parukářka nebo do parku Vrch Vítkov. Všude si vychutnáte snové výhledy na panorama hlavního města.

Máte-li ještě otázky k rezidenci Chlumova 3, využijte odborné know-how našich makléřů. Pomohou vám s výběrem bytu, aby se vám v něm dobře žilo.

Boutiq
 • www.chlumova3.cz
 • 23 bytů, 4 ateliéry
  od 3 650 000 Kč do 12 590 000 Kč
 • k nastěhování: PROSINEC 2024
 • 1+kk, 2+kk, 3+kk
  od 27 m2 do 82 m2
 • příslušenství dle typu bytu: komora, balkon, terasa
 • nový výtah 
 • začátek rekonstrukce: léto 2022

 

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.