PRODEJ - nový vzorový byt 2+kk s balkonem, nábytkem a kuchyňskou linkou na míru - Žižkov - Praha

Chlumova 3, Žižkov - Praha 3

Přijměte pozvání do ukázkového bytu 2+kk v rezidenci Chlumova 3, který je vybaven nábytkem, dekoracemi a moderní kuchyňskou linkou. Budete mít pocit, že jste u někoho na návštěvě. Veškeré zařízení si tu detailně prohlédnete a případně i osaháte. Můžete se třeba posadit v obýváku a představit si, jaké by to bylo, kdyby byl váš. Nebo se podíváte na balkon, kam svítí západní slunce. Jedině tak si uděláte správnou představu o zdejším bydlení jen 6 minut od Václavského náměstí.

Právě vrcholí renovace celého domu a nejpozději v zimě tu budete moci bydlet s vědomím, že stačí uklidit a máte hotovo. Zařízení vyrobené na míru totiž získáváte společně s bytem.

Dispozice a vybavení vzorového bytu v rezidenci Chlumova 3

V předsíni s komorou a oknem už jsou pro vás připravené vestavěné skříně a botník. V hlavní obytné místnosti s prostorem na sedačku a jídelní stůl je vám okamžitě k dispozici designová kuchyňská linka s veškerými spotřebiči. To znamená, že si v den nastěhování můžete uvařit slavnostní večeři.

Replikou původních balkonových dveří vyjdete z denní místnosti na balkon, kde vás potěší milá vyhlídka. Uvidíte sedlovou střechu ateliérů pod vámi připomínající chaloupku a mohutný kaštan.

Z obýváku projdete na další chodbu s vestavěnými šatními skříněmi a odtud do stylové koupelny s toaletou a sprchovým koutem, nebo do ložnice, kde vás bude probouzet východ slunce.

Nové vinylové podlahy, dřevěná okna s trojskly, radiátory Radik Plan s termostatickými hlavicemi, samostatné měření spotřeb a moderní nábytek vám garantují pohodlné bydlení. Součástí rekonstrukce budovy je také nový výtah, systém čištění vody Stabfor a praktické Smartboxy ve vstupní hale.

Blízko do přírody, kousek do centra

Přímo u domu je zastávka MHD Lipanská, odkud vás tramvaj doveze na Václavské náměstí za pouhých 6 minut a to se v Praze počítá.

Na vycházky do přírody můžete chodit do nádherných Riegrovo sadů, do parku Parukářka nebo do parku Vrch Vítkov. Všude si vychutnáte snové výhledy na panorama hlavního města.

Naše divize BOUTIQ Development řídí obnovu domu, proto vám podrobně zodpovíme veškeré dotazy k průběhu stavby i samotnému bytu. Neváhejte nás kontaktovat, ať bydlíte, co nejlépe.

Boutiq
 • www.chlumova3.cz
 • prodejní cena: 9 650 000 Kč
 • 2+kk / 58 m2 / balkon 2,4 m/
  komora / 
  půdorys bytu v pdf
 • cena již zahrnuje vestavěný nábytek na míru na chodbách, v obýváku a plně vybavenou kuchyňskou linku
 • k nastěhování: ZIMA 2024
 • dům bude po rekonstrukci ve stavu novostavby
 • výtah / čištění vody Stabfor / Smartboxy u vchodu
 • VAŠE BUDOUCÍ ADRESA:
  Chlumova 3, Žižkov - Praha 3

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.