O nás

Boutiq Real Estate jsme založili v roce 2015 jako exkluzivní realitní společnost. Našim klientům poskytujeme zprostředkování prodej high-end nemovitostí.

Náš tým realitních poradců se skládá z osobností se zkušenostmi z realit, práva, bankovnictví, finančního poradenství a pojišťovnictví. Zvážíme s Vámi kvalitu Vaší investice, doporučíme dobrou cenu a provedeme Vás bezpečným procesem nákupu či prodeje nemovitosti.

Exkluzivní nemovitosti nabízíme našemu okruhu bonitních zájemců. Proto můžeme realizaci prodeje výrazně přiblížit v čase.

Řídíme se těmito základními faktory: lokalita, kvalita, no risk

 

Petr Míka, CEO

Jsem bývalý profesionální hokejista se zkušenostmi z NHL (New York Islanders), profesionální kariéru jsem ukončil v roce 2010. Díky svým zkušenostem z podnikání i ze sportu dokáži nabídnout nemovitosti, které na trhu bežně nenajdete.

Více

Jan Rajnoch

Jsem bývalý profesionální fotbalista a do roku 2016 jsem působil v české, turecké a německé lize. Fotbalu se věnuji i v současnosti při komentování sportovních přenosů. Věřím v důslednost a stoprocentní výkon na hřišti i mimo něj.

Více

Lenka Jánská

Pracovala jsem v Komerční bance i v Corinthian Club, se společností Emirates jsem procestovala více jak 100 destinací. Díky svým zkušenostem znám hodnotu okamžitého jednání a zákaznického servisu bez kompromisů.

Více

Roman Pazderník

V týmu Boutiq RE zajišťuji efektivní nastavení realitních služeb. Starám se o to, aby všechny fáze prodeje nemovitosti proběhly hladce, rychle a v nejvyšší kvalitě.

Více

David Pavel

Jsem vzděláním právník, advokacii se specializací na právo nemovitostí se věnuji přes 20 let. Klientům Boutiq Real Estate poskytuji profesionální právní podporu s cílem zabezpečit bezpečný průběh realitní transakce.

Více