O nás

Boutiq Group založili David Pavel a Petr Míka dne 26. července 2019. Našim klientům poskytujeme zprostředkování prodeje high-end nemovitostí připravené pro moderní styl života v těch nejlepších lokalitách. BOUTIQ je zároveň exklusivním prodejcem nemovitostí z našeho vlastního developerského portfolia, čímž se odlišujeme od ostatních realitních kanceláří.

Náš tým Vás provede celým procesem výběru a nákupu nemovitostí. Je složen z osobností se zkušenostmi nejen z realit, práva a bankovnictví, ale i sportu. Nebojíme se žádných výzev, stejně jako v našich profesionálních sportovních kariérách jsme zvyklí je překonávat. Díky našemu širokému okruhu bonitních investorů dokážeme prodat i ty nejnáročnější nemovitosti.

Boutiq tým

Díky svým zkušenostem z podnikání i ze sportu dokážu nabídnout nemovitosti, které na trhu bežně nenajdete.

Klientům Boutiq poskytuji profesionální právní podporu s cílem zabezpečit bezpečný průběh realitní transakce.

Zuzana Štafurová

V týmu Boutiq zajišťuji efektivní nastavení realitních služeb. Starám se o to, aby všechny fáze prodeje nemovitosti proběhly hladce, rychle a v nejvyšší kvalitě.

Věřím v důslednost a stoprocentní výkon na hřišti i mimo něj. Pokud potřebujete prodat nebo koupit nemovitost, zavolejte mi.