PRODEJ - 3 nové investiční jednotky 126 m2 na krátkodobé ubytování - 6 min MHD od Václavského náměstí - Žižkov - Praha

Chlumova 3, Žižkov - Praha 3

Výhodný investiční balíček 2 x 2+kk a 1 x 1+kk

Podnikáte-li v krátkodobém ubytování hostů, máme pro vás jedinečnou příležitost. Získejte 3 nové jednotky v 1. podzemním podlaží činžovního domu, kde právě vrcholí celková rekonstrukce. Původní budova z konce 19. století se  dostane do stavu srovnatelného s novostavbou, aniž by ztratila své historické kouzlo. Součástí oprav je také nový výtah, systém čištění vody Stabfor a Smartboxy ve vstupní hale. Kromě toho se revitalizuje sousední ulice Seifertova včetně jejího křížení s ulicí Chlumova, kde stojí náš dům. To znamená, že získáte nemovitosti v renovovaném domě s pěkným okolím.

Podrobnosti k domu, bytům, ateliérům a investičním jednotkám

V 1. PP rezidence Chlumova 3 vznikly tři krásné jednotky o celkové ploše 125,8 m2 a dispozicích 2 x 2+kk a 1 x 1+kk. Všechny mají podlahové topení a samostatné měření spotřeb. Velkorysá okna s trojskly mají bytelnou hliníkovou konstrukci. V pěkně obložených koupelnách jsou prostorné sprchové kouty a všude jsou připravené vývody na instalaci kuchyňských linek. Hotové jsou též přípojky na pračky. To vše je zárukou komfortního ubytování vašich zákazníků v širším centru hlavního města. Jednotky si můžete zakoupit samostatně nebo dohromady jako bezpečné zhodnocení vašich finančních prostředků.

Blízko do přírody, kousek do centra

Přímo u domu v ulici Seifertova je zastávka MHD Lipanská, odkud doveze tramvaj vaše hosty na Václavské náměstí za pouhých 6 minut.

Na vycházky do přírody mohou vaši klienti chodit do nádherných Riegrovo sadů, do parku Parukářka nebo do parku Vrch Vítkov. Všude si vychutnají snové výhledy na panorama hlavního města.

Poblíž domu se nachází řada restaurací, hospůdek, kaváren, divadlo, potraviny ale i nemocnice a lékárna. Vaši zákaznící tak budou mít po ruce vše potřebné. A pokud zatouží po návštěvě Pražského hradu, vystoupí za 24 min přímo u něj z pražské MHD. 

Naše divize BOUTIQ Development řídí obnovu domu, proto vám podrobně zodpovíme veškeré dotazy k průběhu stavby i nabízeným jednotkám. Kontaktujte nás co nejdříve a domluvte si prohlídku, ať se můžete správně rozhodnout.

Boutiq
 • www.chlumova3.cz
 • prodejní cena za 3 jednotky / 125,8 m2:
  15 590 000 Kč
 • 1+kk / č. 103 / 26,5 m/ půdorys v pdf
 • 2+kk / č. 102 / 44 m2 / půdorys v pdf
 • 2+kk / č. 101 / 55,3 m2 / půdorys v pdf
 • volné k ubytování: PROSINEC 2024
 • kolaudace: SRPEN 2024
 • dům bude po rekonstrukci ve stavu novostavby
 • výtah / čištění vody Stabfor / Smartboxy u vchodu
 • ADRESA: Chlumova 3, Žižkov - Praha 3

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.