PRODEJ - secesní dům River Park Place s reprezentativními byty k pronájmu - Rašínovo nábřeží - Nové Město - Praha

Na Hrobci 1, Nové Město - Praha 2

Zvažujete-li, kam investovat , nechte si ukázat budovu River Park Place. 

Jedinečná high-end nemovitost na Rašínovo nábřeží v sobě ukrývá 10 reprezentativních bytů o velikosti 95 – 180 m2. V pátém a šestém podlaží se nachází mezonet s plochou skoro 600 m2 a terasou o velikosti 200 m2.

Byty se dají využívat k dlouhodobému pronájmu nebo jednorázově na firemní či privátní akce, focení a natáčení. 

Největší prostor ve všech bytech je vždy věnován obývacímu pokoji, který je propojen s kuchyní a jídelnou. Kromě 2 až 5 ložnic jsou v nich k dispozici 2 nebo 3 koupelny, úložné prostory a balkón. Kvalitní materiály, chytré spotřebiče, mramor a diskrétní domovní servis uspokojí náročnou klientelu se stabilními příjmy.

Právě zajišťujeme pronájem dvou bytů, zbývající jsou obsazené. Z jejich prezentace získáte představu o exkluzivitě celé nemovitosti:

Z oken bytů je překrásný panoramatický výhled na Vltavu, Vyšehrad, Pražský hrad a Petřín. 

O lokalitě: Rašínovo nábřeží

Prestižní lokalita má strategickou polohu nedaleko centra hlavního města České republiky a současně se nachází v docházkové vzdálenosti sadů a parků kolem Vyšehradu. Přímo pod okny domu roste malý parčík a není nic krásnějšího, než seběhnout dolů k Vltavě, kde slyšíte křik racků a kotvící lodě vyvolávají dojem, že jste u moře. Podél řeky lze pohodlně dojít k Národnímu divadlu na balet, činohru či operu. Naproti němu v paláci na Žofínském ostrově se zase konají důležité společenské akce a plesy.

V bezprostřední blízkosti domu je též vynikající občanská vybavennost - škola, školky, gymnázium, potraviny, restaurace a kavárny. Nedaleko stojí řada klinik a Všeobecná fakultní nemocnice.

Rádi vás domem provedeme a samozřejmě máme i konkrétní data o dosavadním zhodnocení nemovitosti. Neváhejte si domluvit schůzku.

Také si můžete prohlédnout další komerční nemovitosti v nabídce Boutiq Real Estate.

Boutiq
  • cena 35 mil. Euro / výnos 2,8 %
  • secesní dům po celkové rekonstrukci z roku 2014
  • 5 pater
  • 10 reprezentativních bytů o velikosti 95 – 180 m2
  • 2 byty na patře
  • 1 penthouse 600 m2 s terasou o velikosti 200 m2
  • v přízemí 3 komerční prostory (nyní vinárna, bar a cukrárna)
  • celková pronajímatelná plocha 2 400 m2 (komerční plocha 600 m2 / plocha bytů 1 800 m2)

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.