PRONÁJEM - reprezentativně zařízený byt - 177 m2 - Rašínovo nábřeží, Praha

Na Hrobci 1, Nové Město - Praha 2

Máme pro vás realitní bonbonek. Můžete si pronajmout nádherný byt situovaný v domě s recepcí a dokonalým servisem.

Interiéry s vysokými stropy jsou vkusně zařízené tak, aby připomínaly sídlo anglického šlechtice, který miluje obrazy a ze svých cest si domů vozí exotické kousky nábytku. Kvalitní dřevěné prvky a různé druhy mramoru umocňují nádech luxusu.

Váš budoucí příbytek, kde můžete pohodlně žít s celou rodinou, se nachází v 1. patře. Centrální místnost tvoří velkorysý obývací pokoj s pracovnou a jídelnou. Navazující kuchyně v zámeckém stylu je vybavena chytrými spotřebiči. Dispozičně jsou vám tu k dispozici ještě tři ložnice, dvě koupelny a malý balkon.

Z oken jednotlivých místností si budete vy i vaši hosté užívat nádherné výhledy do sousedního parku, na klenuté mostní oblouky přes řeku Vltavu a historické budovy na protějším břehu.

Secesní dům z počátku 20. století stojí na nábřeží, které je jako stvořené k romantickým procházkám. Doporučujeme vám pěší výlet na Vyšehrad, odkud vládla bájná kněžna Libuše. Podél Vltavy také dojdete k Národnímu divadlu či do Žofínského paláce, kde se konají plesy a důležité kongresy.

V případě zájmu o reprezentativní pronájem vás rádi provedeme tímto elegantním bytem.

Pokud hledáte luxusní nemovitost na prodej, prohlédněte si high-end byty a vily v naší realitní nabídce.

 

Boutiq
  • nájemné 130 tis. Kč / měsíc
  • plocha bytu 177 m2
  • obývák s pracovnou a jídelnou
  • kompletně zařízená kuchyň
  • 3 ložnice
  • 2 koupelny
  • balkón

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.