PRODEJ - nový byt 2+kk s balkonem a nádhernými výhledy - Žižkov - Praha

Chlumova 3, Žižkov - Praha 3

Dispozice vyhlídkového bytu 2+kk v rezidenci Chlumova 3

Z předsíně s praktickou komorou a oknem vstoupíte do hlavní obytné místnosti (24 m2) s dostatkem prostoru na posezení, jídelní stůl a kuchyňskou linku. Replikou původních balkonových dveří se dostanete na balkon orientovaný na západ s výhledem na vrch Vítkov.

Z obýváku projdete na chodbu, kam se vejdou prostorné skříně na míru. Odtud se dostanete buď do stylové koupelny s toaletou a sprchovým koutem nebo do ložnice, kde vás bude probouzet východ slunce. Z okna je přes střechu sousedního domu vidět kopule radniční budovy obklopená stromy přilehlého parčíku. Taková vyhlídka se neokouká a zpříjemní vám nový den.

Vybavení bytu v zrekonstruovaném domě z 19. století

Nové vinylové podlahy, dřevěná okna s trojskly, radiátory Radik Plan s termostatickými hlavicemi a samostatné měření spotřeb jsou zárukou komfortního bydlení.

Podrobnosti k rekonstrukci činžovního domu

Součástí rekonstrukce je také nový výtah, systém čištění vody Stabfor a Smartboxy ve vstupní hale. Veškerými stavebními zásahy se budova dostane do stavu srovnatelného s novostavbou, aniž by ztratila své historické kouzlo.

Blízko do přírody, kousek do centra

Přímo u domu v ulici Seifertova je zastávka MHD Lipanská, odkud vás tramvaj doveze na Václavské náměstí za pouhých 6 minut a to se v Praze počítá. Kromě toho se tato komunikace revitalizuje, takže budete bydlet v pěkném prostředí.

Na vycházky do přírody můžete chodit do nádherných Riegrovo sadů, do parku Parukářka nebo do parku Vrch Vítkov. Všude si vychutnáte snové výhledy na panorama hlavního města.

Naše divize BOUTIQ Development řídí obnovu domu, proto vám podrobně zodpovíme veškeré dotazy k průběhu stavby i samotnému bytu. Neváhejte nás kontaktovat, ať bydlíte, co nejlépe.

Boutiq
  • www.chlumova3.cz
  • prodejní cena: 9 750 000 Kč
  • 2+kk / 60 m2 / balkon 2,4 m2 / komora /
  • půdorys bytu v pdf
  • k nastěhování: ZIMA 2024
  • dům bude po rekonstrukci ve stavu novostavby
  • výtah / čištění vody Stabfor / Smartboxy u vchodu
  • VAŠE BUDOUCÍ ADRESA:
    Chlumova 3, Žižkov - Praha 3

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.