PRODEJ - nová garsonka v širším centru hlavního města - Žižkov - Praha

Chlumova 3, Žižkov - Praha 3

Máme pro vás 1+kk za skvělou cenu. Ať už hledáte startovní bydlení pro potomky nebo investiční příležitost

Z předsíně vejdete jedněmi dveřmi do koupelny s umyvadlem, toaletou a sprchovým koutem. Ve výklenku na chodbě jsou připravené vývody na pračku. Dalšími dveřmi vstoupíte do hlavní obytné místnosti, která je vyprojektovaná na instalaci menší kuchyňské linky, skříň a nábytkovou stěnu, které lze vhodně doplnit jídelním stolkem se židlemi a postelí.

Okno v pokoji je orientované na východní stranu do ulice Chlumova a celou garsonku pěkně prosvětluje. Na společné chodbě na patře je vám k dispozici praktická komora.

Vše o rezidenci Chlumova 3 a volných bytech

Nová vinylová podlaha, dřevěná replika původního okna s trojskly, radiátory Radik Plan s termostatickými hlavicemi a samostatné měření spotřeb jsou zárukou komfortního bydlení v širším centru hlavního města.

Kompletní rekonstrukce činžovního domu

Původní budova z konce 19. století prochází renovací s plánovanou kolaudací v srpnu 2024. Veškerými stavebními zásahy se dostane do stavu srovnatelného s novostavbou, aniž by ztratila své historické kouzlo. Součástí oprav je také nový výtah, systém čištění vody Stabfor a Smartboxy ve vstupní hale.

Stav renovace - květen 2024:

Blízko do přírody, kousek do centra

Přímo u domu v ulici Seifertova je zastávka MHD Lipanská, odkud vás tramvaj doveze na Václavské náměstí za pouhých 6 minut a to se v Praze počítá. Kromě toho se tato komunikace revitalizuje, takže budete bydlet v pěkném prostředí.

Na vycházky do přírody můžete chodit do nádherných Riegrovo sadů, do parku Parukářka nebo do parku Vrch Vítkov. Všude si vychutnáte snové výhledy na panorama hlavního města.

Naše divize BOUTIQ Development řídí obnovu domu, proto vám podrobně zodpovíme veškeré dotazy k průběhu stavby i samotnému bytu. Neváhejte nás kontaktovat, ať bydlíte, co nejlépe.

Boutiq
 • www.chlumova3.cz
 • prodejní cena: 5 650 000 Kč
 • 1+kk / 31,4 m2 / komora na chodbě / 4. NP
 • půdorys bytu v pdf
 • k nastěhování: PROSINEC 2024
 • kolaudace: SRPEN 2024
 • dům bude po rekonstrukci ve stavu novostavby
 • výtah / čištění vody Stabfor / Smartboxy u vchodu
 • VAŠE BUDOUCÍ ADRESA:
  Chlumova 3, Žižkov - Praha 3

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.