Světlý byt 2+kk v Marině

ulice V Přístavu

Prostorný, slunný byt 2+kk s terasou a nádherným výhledem na řeku Vltavu. Bytová jednotka se nachází v jedné z nejhodnotnějších částí Holešovic, kde postupně vzniká moderní bytová zástavba s neopakovatelnou atmosférou.

Byt o velikosti 87 m2 má vyjma plně vybavené koupelny (vana, 2 umyvadla, sprchový kout a toaleta) další WC pro hosty, dále prostornou vstupní halu s nikou na velkou šatnu a praktickou komoru s přípojkou na pračku a sušičku. V kuchyňském koutu, který je součástí obývacího pokoje je plně vybavená kuchyňská linka s kamennou pracovní plochou a spotřebiči SIEMENS. Z obývacího pokoje i ložnice je přes prostornou terasu přímý výhled na řeku a přilehlé okolí. Na stěnách jsou sádrové stěrky, na podlahách kvalitní plovoucí podlaha s dekorem dřeva, eurokna z tvrdého dřeva a izolačním dvojsklem v barevném odstínu wenge.

Atmosféru celého obytného komplexu podtrhuje moderní vstupní vestibul s nerezovými schránkami a se stálou recepcí. K bytové jednotce náleží garážové stání, s přímým vstupem do vlastního prostorného sklepa.

 

Lokalita

Rezidenční komplex je umístěn v lukrativní lokalitě plné zeleně, s možností velkého sportovního vyžití s výbornou občanskou vybaveností a infrastrukturou. 

Boutiq
  • cena: 12.480.000 Kč
  • dispozice: 2+kk
  • obytná plocha: 87 m2 
  • garáž
  • terasa

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.