Světlý byt 2+kk v Marině

ulice V Přístavu

Prostorný, slunný byt 2+kk s terasou a nádherným výhledem na řeku Vltavu. Bytová jednotka se nachází v jedné z nejhodnotnějších částí Holešovic, kde postupně vzniká moderní bytová zástavba s neopakovatelnou atmosférou.

Byt o velikosti 87 m2 má vyjma plně vybavené koupelny (vana, 2 umyvadla, sprchový kout a toaleta) další WC pro hosty, dále prostornou vstupní halu s nikou na velkou šatnu a praktickou komoru s přípojkou na pračku a sušičku. V kuchyňském koutu, který je součástí obývacího pokoje je plně vybavená kuchyňská linka s kamennou pracovní plochou a spotřebiči SIEMENS. Z obývacího pokoje i ložnice je přes prostornou terasu přímý výhled na řeku a přilehlé okolí. Na stěnách jsou sádrové stěrky, na podlahách kvalitní plovoucí podlaha s dekorem dřeva, eurokna z tvrdého dřeva a izolačním dvojsklem v barevném odstínu wenge.

Atmosféru celého obytného komplexu podtrhuje moderní vstupní vestibul s nerezovými schránkami a se stálou recepcí. K bytové jednotce náleží garážové stání, s přímým vstupem do vlastního prostorného sklepa.

 

Lokalita

Rezidenční komplex je umístěn v lukrativní lokalitě plné zeleně, s možností velkého sportovního vyžití s výbornou občanskou vybaveností a infrastrukturou. 

Boutiq

 

  • dispozice: 2+kk
  • obytná plocha: 87 m2 
  • garáž
  • terasa