SLEVA - PRODEJ - byt 3+kk - 93 m2 - Karlín - Praha

Peckova 11, Karlín - Praha 8

Získejte zcela nový, technologicky nadstandardně vybavený byt 3+kk / 92,8 m2 poblíž rozsáhlého parku Vrch Vítkov, kousek od Vltavy a přitom 10 minut od centra Prahy!

Původní činžovní dům s bohatě zdobenou fasádou a 14 bytovými jednotkami stojí přímo na poklidném Karlínském náměstí s udržovanou zelení a vzrostlými stromy. V roce 2023 bylo nad původní budovou dokončeno 5. a 6. patro a náš byt se nachází v tom předposledním.

Byt disponuje předsíní s šatnou, odkud vstoupíte do hlavní obytné místnosti s okny do zeleného vnitrobloku. V obýváku je dostatek místa na odpočinkovou zónu s posezením, jídelnu a kuchyňskou linku.

Chodba pokračuje do dvou prostorných ložnic vždy se dvěma střešními okny, která jsou elektronicky ovladatelná. Podlahy v obytných částech jsou vinylové. Celý byt má podlahové vytápění s regulací teploty v každé místnosti. Měření spotřeb energií je pochopitelně samostatné.

V koupelně s decentní dlažbou a obklady je vám k dispozici umyvadlo, toaleta, sprchový kout a vana. Sanitu Swiss aqua technoligies doplňují sprchové systémy a baterie značky Hansgrohe. Elektrické podlahové vytápění je tu kombinováno s otopným žebříkem. K tomu je v bytě ještě samostatné wc s umyvadlem.

Příjemnou teplotu udržuje v domácnosti klimatizace značky Toshiba, která má chladící i topný výkon. K bytu náleží ještě sklep v suterénu a spoluvlastnický podíl na společných částech.

Karlín patří mezi 3 nejperspektivnější lokality v centru hlavního města

Do Karlína proudí miliardové investice z veřejných i soukromých zdrojů. Město bude nyní rekonstruovat sousední Kasárna Karlín. Přestavba čeká též Invalidovnu a staví se i na nedalekém Rohanském ostrově. To znamená, že cena nemovitostí v Karlíně roste a poroste.

Lokalita disponuje už nyní špičkovou občanskou vybaveností, skvělou dopravní dostupností pomocí MHD a současně tu najdete dostatek zeleně v podobě parku Vrch Vítkov.

Tramvajovou zastávku Karlínské náměstí máte 3 minuty chůze od domu, do stanice metra B Křižíkova dojdete za 5 minut. Tím pádem vám odpadá zdlouhavé dojíždění, kterému čelí obyvatelé pražských periférií. Z hlediska času tím v průměru uspoříte bezmála 10 hodin času týdně, které můžete využít k volnočasovým aktivitám podle vašeho gusta.

Neváhejte nás kontaktovat ohledně prohlídky bytu. Naši makléři s vámi proberou vaše potřeby, abyste získali to nejvhodnější bydlení. Poradíme vám i v případě, že uvažujete o koupi investiční nemovitosti na Karlínském náměstí.

Boutiq
 • peckova11.cz
 • PŮVODNÍ CENA:
  13 390 000 Kč
 • SLEVA JEN DO KONCE DUBNA:
  12 900 000 Kč
 • 3+kk / 5. NP / 92,8 m2 / sklep
 • koupelna s toaletou, vanou a sprchovým koutem
 • samostatné WC s umyvadlem
 • klimatizace a podlahové topení
 • samostatné měření spotřeb energií
 • výtah v domě