Rodinná vila 4+1 v Dolních Chabrech

Dolní Chabry

Rodinná vila v jedné z nejhezčích částí Dolních Chaber je o dispozici 4 + 1 se třemi koupelnami. Užitková plocha domu je 235 m2 + 10 m2 teras, na zahradě je cedrová sauna, zastřešené zahradní sezení se skladem, zahradní fontána a zrenovovaná udírna.  

V posledních 5 letech prošel dům kompletní nákladnou rekonstrukcí v „anglickém - venkovském“ stylu. Při rekonstrukci byly použité kvalitní materiály a zařizovací předměty od renomovaných výrobců. Součástí nemovitosti je zakázkově vyrobená kuchyňská linka, dále vestavěné skříně a šatna. 

Vytápění objektu a ohřev TUV zajišťuje plynový kondenzační kotel Vaillant se zásobníkem a napojením na designové litinové radiátory. Při přestavbě domu byl mimo jiné instalován EZS Jablotron s aktivním napojením na pult CO, kamerový systém, veškeré rozvody IS včetně napojení do hlavních řadů v ulici byly zhotoveny nově, v domě byly osazeny zakázkové repliky špaletových oken a dveří z masivu, dále krbová kamna JOTUL. Veškeré osvětlení v domě včetně křišťálového lustru ve vstupní hale je osazeno LED.

Zahrada je zavlažována automatickou závlahou HUNTER, která je primárně zásobena z podzemní nádrže na dešťovou vodu. Součástí nemovitosti jsou mimo prostorné garáže, další 4 parkovací stání na vlastním pozemku podél ulice.

 

Lokalita

V docházkové vzdálenosti je veškerá infrastruktura (školka, škola, obchody s potravinami, pošta, obecní úřad, sportovní kluby). Jen několik metrů od domu je zastávka MHD BUS s přímým spojením do 10 minut na metro „C“ Kobylisy. 

Boutiq

 

  • dispozice: 4 + 1 (součástí 3 koupelny)
  • užitná plocha: 235 m2
  • plocha parcely: 630 m2
  • součástí domu sauna, garážové stání a 4x parking podél ulice