PRONÁJEM - mezonetový byt 2+kk s dvěma balkony - 75 m2 - v prestižní čtvrti Josefov - Praha

Maiselova 9, Josefov - Praha 1

Nádherný dvoupokojový mezonet v kompletně zrenovovaném paláci naproti Maiselově synagoze na jedné z nejlepších adres v centru Prahy. To je příležitost pro lidi s vytříbeným vkusem, kteří ocení neokázalý luxus. V porovnání s okolními nemovitostmi se tu za skvělou cenu můžete stát prvními nájemníky po nedávné rekonstrukci.

V bytě s dvěma balkony je vám k dispozici plně vybavená moderní kuchyňská linka, vestavěné skříně a pár solitérních kousků nábytku, které ladí s historickým duchem budovy a potažmo celé čtvrti. Za zmínku také stojí podlahy z krásných dřevěných parket a elegantní koupelna. Další výhodou je klid a pořádek v domě a vysoká bezpečnost celého Josefova.

Architektonické skvosty hned u domu

Jako bonus získáte možnost být za pár minut na Karlově mostě. Památky, kvůli kterým přijíždí obdivovatelé z celého světa, se stanou vašimi nejbližšími sousedy. Můžete korzovat po nábřeží Vltavy, kde jezdí bílé výletní lodě a užívat si výhledy na protilehlý Pražský hrad, vrch Petřín s parkem a rozlehlé Letenské sady. Jinými slovy, můžete žít přímo v srdci metropole, která oplývá všemi vymoženostmi hlavního města, a současně zůstanete přírodě nadosah.

Když vyjdete z domu po setmění, spatříte úplně jiné město, než ve dne. Na vlastní oči se přesvědčíte, že Praha je magický klenot. Slavná kopie Eiffelovy věže na Petříne je v noci stejně jako hrad nádherně osvětlená. Lampiony ozáří celé nábřeží a vy si rázem připadáte jako u moře.

Proto využijte této jedinečné nabídky. Dům se rychle plní a my vás rádi vezmeme na nezávaznou prohlídku, dokud je čas. Neváhejte, ať můžete žít svůj sen kousek od legendárního orloje a chodit do Národního divadla.

Boutiq
  • pronájem: 40 000 Kč / měsíc + poplatky za služby a zálohy na energie
  • 2+kk / 75 m2 / 2 balkony / 5 NP
  • plně vybavená kuchyň, vestavěný nábytek, klimatizace
  • výtah v domě

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.