PRONÁJEM - luxusní byt 1+kk - 53 m2 - Císařský mlýn - vedle parku Stromovka - Bubeneč - Praha

Mlýnská 22/4, Bubeneč - Praha 6

Nenechte si ujít tento designový bonbonek v pražské Bubenči. Zdejší rezidence Císařský dvůr se nachází v sousedství velvyslaneckých vil a nabízí vše, co od luxusního bydlení čekáte.

Interiér bytu připomíná hotelové apartmá slavné prvorepublikové hvězdy. Důmyslně rozmístěná zrcadla vytváří iluzi, že se z vašeho pokoje dá vstoupit do dalších místností. Jednu stěnu v obýváku tvoří velká prosklená okna s výhledem do soukromých zahrad rezidence.

Nová kuchyňská linka mimo obytnou zónu je vybavena veškerými spotřebiči. V koupelně máte perličkovou vanu. Pokud ale zatoužíte po větší relaxaci, je vám přímo v objektu k dispozici sauna. Sportovcům je zase určena soukromá posilovna. A když se budete chtít jen tak projít, vyjdete z rezidence rovnou do přilehlého parku Stromovka. Také se můžete vydat podél Vltavy nebo přeplujete přívozem na protilehlý břeh do zahrad trójského zámku.

Císařský mlýn je hlídaný a poskytuje svým rezidentům 24 hodinový servis. Bezpečí vašich motorových mazlíčků střeží v podzemích garážích kamery.

Pokud jste se do tohoto exkluzivního kousku na příležitostné bydlení právě zamilovali, rádi vám ho ukážeme.

Dost možná si pak v srdci Evropy zakoupíte vlastní luxusní nemovitost. Prohlédněte si high-end byty v naší boutiquové nabídce určené na prodej.

Boutiq
  • pronájem: 29 000 Kč / měsíc + poplatky
  • 1+kk / 53 m2 3. NP / výhled do zahrady
  • zařízeno na klíč: kuchyňská linka se spotřebiči, žehlicí prkno s žehličkou, postel, stylový nábytek, kávovar, konvice, televizor, trezor a internet
  • parkování v podzemních garážích

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.