PRONÁJEM - byt 2+kk s dvěma balkony - 75 m2 - s výhledem na Maiselovu synagogu - Praha

Maiselova 9, Josefov - Praha 1

Pokud chcete bydlet či si otevřít kancelář na jedné z nejlepších adres v centru Prahy, máme pro vás jedinečnou příležitost. Honosný palác v Maiselově ulici nedávno prošel kompletní rekonstrukcí a nyní se nově obsazuje. V porovnání s okolními nemovitostmi vám tu za skvělou cenu zprostředkujeme pronájem prostorného dvoupokojového bytu se dvěma balkony, kde budete prvními nájemníky.

Velkou předností zdejšího bydlení je exkluzivní vyhlídka na protilehlou Maiselovu synagogu. V bytě je vám dispozici plně vybavená moderní kuchyňská linka, vestavěné skříně v předsíni a pár solitérních kousků nábytku, které ladí s historickým duchem budovy a potažmo celé čtvrti. Za zmínku také stojí podlahy z krásných dřevěných parket a elegantní koupelna s vanou. Další výhodou je klid a pořádek v domě a vysoká bezpečnost celého Josefova.

Světově proslulé památky hned u domu 

Jako bonus získáte možnost být za pár minut na Karlově mostě. Architektonické skvosty, kvůli kterým přijíždí obdivovatelé z celého světa, se stanou vašimi nejbližšími sousedy. Můžete korzovat po nábřeží Vltavy, kde jezdí bílé výletní lodě a užívat si výhledy na protilehlý Pražský hrad, vrch Petřín s parkem a rozlehlé Letenské sady. Jinými slovy, můžete žít přímo v srdci metropole, která oplývá všemi vymoženostmi hlavního města, a současně zůstanete přírodě nadosah. 

Když vyjdete z domu po setmění, spatříte úplně jiné město, než ve dne. Na vlastní oči se přesvědčíte, že Praha je magický klenot. Slavná kopie Eiffelovy věže na Petříne je v noci stejně jako hrad nádherně osvětlená. Lampiony ozáří celé nábřeží a vy si rázem připadáte jako u moře.

Proto využijte této jedinečné nabídky. Dům se rychle plní a my vás rádi vezmeme na nezávaznou prohlídku, dokud je čas. Neváhejte, ať můžete žít svůj sen kousek od legendárního orloje a chodit do Národního divadla.

Boutiq
  • pronájem: 36 000 Kč / měsíc + poplatky za služby a zálohy na energie
  • 2+kk / 75 m2 / 2 balkony / 2 NP / výhled na Maiselovu synagogu
  • plně vybavená kuchyň, v chodbě vestavěné skříně
  • výtah v domě

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.