PRODEJ - vyhlídkový mezonet Nautica 4+kk - 127 m2 - 2 terasy - sklep - parkování - Palmovka - Praha

V Mezihoří 11, Libeň - Praha 8

REZERVOVÁNO

4 důvody, proč byste si měli koupit tento jedinečný mezonet:

 1. Unikátní výhled prosklenou stěnou v obytné místnosti funguje jako živý obraz.
 2. Byt má z hlediska světelných podmínek geniálně vyřešenou orientaci na světové strany a pracuje s příčným denním světlem.
 3. V případě zájmu vám pan architekt jako autor mezonetu pomůže s vestavěným nábytkem.
 4. Mimořádně kvalitní stavební a řemeslné provedení nemovitosti s citem pro detail a nadstandardní technologii chlazení a vytápění stěnami získáte za velmi příznivou cenu.

Živý obraz v obýváku s jídelnou a kuchyní

V mezonetu, který bychom vám rádi představili, vytvořil architekt jedinečnou obytnou místnost s prosklenou stěnou. Soubor velkých oken tu funguje jako živý obraz, který se neustále mění. Na jaře a v létě pozorujete vrcholky staveb utopených v nekonečném moři zeleně a obzor nad nimi. Na podzim se listy stromů zbarví do zářivých odstínů okrové a žluté. V zimě si z tepla obýváku prohlížíte zasněžené panorama.

Díky tomuto interiérovému prvku pro vás přestane existovat pojem špatné počasí. Každá scenérie je totiž úžasná. Ať už to jsou blesky, které protínají oblohu jak ohniví hadi, dramatická mračna nebo kýčovitý blankyt s beránky. Občas vám přes živé domácí kino přeletí pták, jindy v dáli bezhlučně projede vlak. Co víc dodat? Někdo si zatemní okna, aby na plazmě sledoval virtuální simulace. Vy můžete mít skutečné 3D.

v-mezihori-11-p-luxusni-mezonet-26-boutiq-real-estate-13.jpeg (280 KB)

V prosklené denní místnosti vás ale nikdy neoslepí ostré světlo. Izolační trojskla "živého obrazu" jsou důmyslně orientována na sever a jižní slunce proniká do bytu proskleným schodištěm naproti. Jeho paprsky můžete kdykoliv ztlumit elektrickými screenovými roletami. Odlesky navíc rozptyluje a zjemňuje matná podlaha sestavená z poctivých dubových parket.

Topení a chlazení ukryté ve stěnách - žádné ošklivé radiátory a průvan z klimatizace

Celoročně příjemnou teplotu zajišťuje v mezonetu topení a chlazení uvnitř zdí. Tato technologická vychytávka na rozdíl od běžné klimatizace nefouká do prostoru mrazivý vzduch a nevíří prach. V létě stěny rovnoměrně šíří osvěžující chládek, v zimě naopak mazlivě hřejí. Dalším benefitem tohoto řešení je čistý design interiéru, který nenarušují tradiční radiátory. 

Tepelné čerpadlo, rozvodné skříně ani pračka nekazí estetický dojem. Jsou schované v technickém zázemí vedle kuchyně.

Posezení v hlavní obytné zóně volně přechází do jídelny a kuchyně. Designová linka s veškerými spotřebiči má nezničitelnou pracovní desku z přírodního granitu. Vnitřní stěna v kuchyňské části je obložena dubovou dýhou. V ní jsou ukryté dveře na luxusní toaletu. Té dominuje černý mramor pod umyvadlem se zvláštním okrovým žíháním, kterým připomíná ulity amonitů. Proto je nad toaletou obraz tohoto zkamenělého mořského “hlemýždě”.

v-mezihori-11-p-luxusni-mezonet-26-boutiq-real-estate-8.jpeg (284 KB)

V místnosti jsou ještě dvě posuvné stěny z dubové dýhy. Za jednou je schované tepelné čerpadlo na chlazení a vyhřívání bytu. Vedle něj je místo na pračku a sušičku. Za druhou stěnou se nachází těžko využitelný prostor pod schodištěm, kam se ale vejdou úklidové pomůcky, které nechcete mít na očích. Proto sem architekt ukryl i všechna nehezká plastová dvířka od rozvodů.

Vrchní patro s koupelnou, terasou a třemi pokoji

Pohodlné schodiště s dubovými stupnicemi vás zavede do patra se třemi místnostmi, které můžete podle libosti využívat třeba jako ložnici, pokojík a pracovnu. Každá je prosvětlena střešními okny s trojskly a kulatým nautickým okénkem, kudy vidíte na okolí domu. Díky tomu nemáte pocit, že bydlíte v krabici, což je typický nešvar řady podkroví.

v-mezihori-11-p-luxusni-mezonet-26-boutiq-real-estate-4.jpeg (260 KB)

V dětském pokojíku architekt rafinovaně prosklil menší výklenek a vytvořil tam jedinečný ostrůvek na pracovní stůl. Současná pracovna se zase pyšní východem na druhou větší terasu s výhledem na pražské panorama.

Ve vrchním patře je také umístěna koupelna s prostorným sprchovým koutem. Ze solitérní vany se můžete během relaxace dívat ven. Nicméně okno si v noci pro absolutní soukromí zatáhnete elektrickou roletou. Fádní otopný žebřík je v koupelně nahrazen stylovým vyhřívaným věšákem.

Klidná a úpravná ulice V Mezihoří je pouhých 15 minut MHD od centra Prahy

Poloha nemovitosti je v kontextu Prahy velice výhodná. Na tramvaj a do stanice metra Palmovka to máte 7 minut pěší chůze. Podzemní dopravou dojedete na Václavské náměstí za pouhých 13 minut. Přes den však oceníte o 4 minuty delší, zato ale vyhlídkovou jízdu tramvají podél secesních a funkcionalistických staveb včetně skvostného vlakového Masarykova nádraží. Železnici máte na dosah také přes nedalekou zastávku Praha – Libeň.

Prvorepublikový dům č. p. 11 prošel revitalizací stejně jako jeho nejbližší okolí. Na obnovené fasádě vás zaujmou kulaté ozdoby na balkonech. Právě ty inspirovaly architekta k vytvoření nautických okének. Samotná ulice V Mezihoří s upraveným chodníkem lemovaným růžemi je bezpečná a poklidná.

Bonus - Autoservis a parkování hned u domu

Přímo naproti domu máte oplocené parkoviště s jedním až dvěma stáními. Hned vedle můžete využívat autoservis specializovaný na opravy Jaguarů, Range Roverů a vozů značky Volvo. Když mechanikům předáte klíče, bude váš automobil čekat ráno před domem připravený na další jízdu. Plná občanská vybavenost je v této části Prahy naprostou samozřejmostí.

Rozhlehlý park nadosah

Pokud zatoužíte po přírodě, můžete se projít v parku Pod Plynojemem hned u domu nebo vyrazíte do lesíku Krejcárek. Na malebné nábřeží Vltavy dojdete během čtvrt hodinky. Milovníci golfu tam mohou trénovat v areálu na Rohanském ostrově. Na vyhlídku do Thomayerovo sadů, kudy vede pěší a cyklostezka, dorazíte za 20 minut.

Pokud hledáte exkluzivní bydlení se vším, co se v Praze považuje za obrovské plus, neváhejte nás kontaktovat.

Boutiq
 • prodejní cena: 17 900 000 Kč / REZERVOVÁNO
 • mezonet 4+kk / 110,9 m2
 • 2 terasy celkem 12,5 m/ dolní terasa 4,5 m/ horní terasa 8,0 m2
 • sklep 3,2 m2
 • 1 až 2 parkovací stání na oploceném pozemku před domem á 1 500 Kč/měsíc
 • Půdorys - dolní podlaží - v pdf
 • Půdorys - horní podlaží - v pdf
 • VAŠE BUDOUCÍ ADRESA:
  V Mezihoří 11, Libeň - Praha 8

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.