PRODEJ - rodinný dům 303 m2 se zahradou 357 m2 - Kyje - Praha

Třešňová, Kyje - Praha 9

Prodej prostorného rodinného domu v saturované části Prahy - Kyje. Nemovitost o celkové užitné ploše 303 m2 s udržovanou zahradou o velikosti 357 m2, nabízí ideální bydlení pro početnou rodinu s dětmi. 

V přízemí domu je umístěna obývací část s kuchyňskou linkou, která je dokonalým místem k setkávání se s rodinou a přáteli. Díky velkým oknům je v domě spoustu světla a francouzská okna umožňují přímý vstup na terasu se zahradou, která je dokonalou oázou klidu. Při chadných večerech Vás zahřeje krb a navodí útulnou atmosféru domova.

V prvním patře jsou tři ložnice a koupelna se sprchovým koutem i vanou. Hlavní ložnice má přímý vstup na terasu, která nabízí výhled do ulice v poklidné vilové zástavbě.

Ve třetím podlaží naleznete samostatné obytné patro s kuchyňskou linku, koupelnou a ložnicí. Toto patro může sloužit pro hosty nebo lze dům využít jako dvougenerační.

Dům byl postaven v roce 2000 včetně plnohodnotné dvou garáže se dvěmi parkovacími místy na pozemku.

Tento rodinný dům, ačkoli se může zdát zvenku malý, Vás překvapí svojí velkorysou dispozicí a je ideálním místem pro rodinná setkání. 

Lokalita:

Klidná část Kyje je svou polohou ideální místem, jak pro volno časové aktivity, tak i pro dopravní dostupnost MHD nebo autem do centra Prahy.

V Kyjích naleznete oblíbenou cyklostezku podél Rokytky, Kyjský rybník nebo opravdovou přírodu v parku Čihadla.

Do centra Prahy se dostanete autem do 20 min, případně lze využít možnosti Pražské integrované dopravy z blízkých stanic metra Depo Hostivař (trasa A) nebo Rajská zahrada (trasa B). Další možností efektivní cesty do centra města je dnes stále častěji využívaný spoj vlakem, vlaková zastávka je vzdálena 5 minut chůze od adresy domu.

Boutiq
  • cena k jednání: 18 990 000 Kč
  • užitná plocha domu: 303 m2
  • plocha pozemku: 490 m2
  • dvougaráž + parking na zahradě

 

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.