PRODEJ - rodinný dům 155 m2 s nádhernou zahradou a bazénem 600 m2 - 25 min autem od centra Prahy

Na Oblouku, Hlubočinka - Sulice

Rádi bychom vám nabídli moderní a velice propracovanou polovinu domu o velikosti 4+kk se zahradou, bazénem, garáží, pochozí půdou a zimní zahradou v obci Hlubočinka - Sulice.

V přízemí domu se nachází vstupní hala s vestavěnými skříněmi a dostatečným úložným prostorem. Vejdete do ní hlavními bezpečnostními dveřmi nebo přímo z garáže na jedno auto. Garáž disponuje podlahovým vytápěním a může do budoucna sloužit jako pokoj.

Další tři parkovací stání jsou vám k dispozici na dlážděném vjezdu před garáží a kromě toho můžete parkovat ve slepé vedlejší ulici před domem.

Světlá a slunná nemovitost s jihovýchodní orientací z prvotřídních materiálů má nadstandardní vybavení včetně kamerového systému, takže máte stále vše pod kontrolou.

prodej-rodinny-dum-se-zahradou-a-bazenem-hlubocinka-sulice-boutiq-real-estate-12.jpg (1.13 MB)

Obývací pokoj s designovými kachlovými kamny je harmonicky napojen na moderně zařízenou kuchyni se spotřebiči značky Electrolux a jídelnu. Odtud se francouzskými okny s trojskly dostanete do zimní zahrady z tvrzeného skla, která je dominantou celého domu. Ze zimní zahrady s baldachýnem, LED osvětlením a ohřívačem můžete vycházet na zahradu za domem.

V rezidenci nechybí ani malá místnost na odkládání běžných věcí vedle schodiště poblíž kuchyně. V přízemí je též koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Celý dům je vytápěný špičkovým elektrickým podlahovým topením, které umožňuje regulovat teplotu zvlášť v každé místnosti.

prodej-rodinny-dum-se-zahradou-a-bazenem-hlubocinka-sulice-boutiq-real-estate-2.jpg (288 KB)

V horní části se nachází dva samostatné pokoje, které mají východ na balkon s výhledem do zahrady a jsou vybaveny venkovními roletami se sítí proti hmyzu. Rolety pro světelný a tepelný komfort je možné ovládat přes aplikaci nebo dálkovým ovladačem. Třetí pokoj v patře momentálně slouží jako pracovna. Ve všech třech místnostech jsou velké vestavěné skříně a balkonová okna, která dům nádherně prosvětlují. Na patře se též nachází hlavní koupelna, kde je sprchový kout a rohová vana. 

Udržovaná zahrada s retenční nádrží na dešťovou vodu, dětským hřištěm, zahradním domkem a bazénem zapuštěným do země má úctyhodných 600 m2.

prodej-rodinny-dum-se-zahradou-a-bazenem-hlubocinka-sulice-boutiq-real-estate-9.jpg (1.12 MB)

V obci se nachází vyhlášená restaurace, školka, velké nové hřiště a sportovní hala. Hned za hranicí obce stojí Lidl, Tesco a další obchody. Veškerá občanská vybavenost je pak v nedaleké Jesenici u Prahy nebo v Kamenici. Do OC Čestlice dojedete autem za 10 min a v centru Prahy jste za 25 min. Také můžete využívat pravidelné spojení hromadné dopravy, která vás doveze ze Sulic přímo na metro C Budějovická.

Pokud hledáte rodinné bydlení v příjemné a velmi žádané rezidenční lokalitě s nízkými provozními náklady, rezervujte si nezávaznou prohlídku ještě dnes. Uděláte si vlastní představu o výhodách zdejšího bydlení.

Boutiq
  • cena: 15 500 000 Kč
  • rodinný dům 4+kk se zimní zahradou 155 m2
  • udržovaná zahrada 600 m2 s bazénem a dětským hřištěm
  • garáž / sklep
  • top stav / nízké provozní náklady
  • VAŠE BUDOUCÍ ADRESA:
    Na Oblouku, Hlubočinka - Sulice

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.