PRODEJ - nové byty - 1kk - 2kk - 3kk - Tachovské naměstí - Žižkov - Praha

Tachovské náměstí 5, Žižkov - Praha 3

Naše divize Boutiq Development zahájila na podzim 2023 kompletní rekonstrukci rohového činžovního domu na Tachovském náměstí.

Dokončení 29 bytových a 2 komerčních jednotek je naplánováno na jaro 2025. Většina bytů bude koncipována jako 2+kk, jeden jako 1+kk a jeden jako 3+kk. Součástí některých bytů budou balkony orientované do vnitrobloku a všechny získají sklep.

Rarita domu - průhledná střecha

Rekonstrukce objektu zahrnuje výměnu střešní krytiny. Boutiq Development se rozhodl instalovat unikátní transparentní střechu NEBESYS, která je zevnitř průhledná.

Video - průhledná střecha NEBESYS

Díky tomu získají budoucí majitelé podkrovních bytů nádherně prosvětlené interiéry se zajímavými výhledy. Průhledné části střechy disponují automatickým systémem stínění, které lze stejně jako zbytek domácnosti ovládat pomocí technologie Smart Home na dálku. 

Postup a cíl celkové rekonstrukce domu

Máme rádi Prahu a proto našimi rekonstrukcemi vracíme historickým budovám zašlý lesk. Při opravách chráníme architektonicky cenné prvky jako například ozdobné štukatury na fasádách, secesní dlažby na chodbách nebo vyřezávané dveřní portály. Současně nahrazujeme vysloužilé stavební prvky novými, abyste získali funkční moderní bydlení.

Na Tachovském náměstí se tudíž kromě střechy a fasády udělají i nové stropy, omítky a podlahy. Dále budou vyměněny veškeré dveře a do všech jednotek, komerčních i bytových, budou vsazena nová dřevěná okna s izolačními trojskly. Obnovy se dočkají i rozvody a všude budou nataženy nové optické kabely.

Cílem je, aby se činžovní dům z 19. století dostal do stavu srovnatelného s novostavbou a přitom si zachoval svůj historický genius loci.

Bydlení v revitalizovaném domě na revitalizovaném náměstí

Pokud se rozhodnete pro vlastní byt v rekonstruované budově č. p. 5, oceníte nedávno dokončenou revitalizaci a ozelenění celého náměstí, kde se objekt nachází.

Z metropole - Revitalizace Tachovského náměstí

Podrobné informace o této proměně odvysílala v seriálu Z metropole na počátku letošního roku Česká televize.

Hlavní benefity lokality: Tachovské náměstí je v blízkosti přírody a centra Prahy

Skvělá občanská vybavenost hlavního města korunovaná zbrusu novým bytem vedle parku Vrch Vítkov - to je kombinace, která se v Praze považuje za obrovskou výhodu. Když si k tomu přičtete ještě perfektní dostupnost historického centra, kde jste za pouhých 15 minut městskou hromadnou dopravou, držíte v ruce trumf. Tím ale výhody bydlení na Tachovském náměstí zdaleka nekončí.

Žižkovský tunel vám zkrátí cestu přímo z náměstí do sousedního Karlína na pár minut pěší chůze. Tak se dostanete na metro během 13 minut. Na autobus dojdete za pouhou minutu a tramvaj máte 10 minut od domu. Právě rychlým a krátkým dojížděním ušetříte v průměru 10 hodin času týdně. Ty můžete využít třeba k pobytu v přírodě, kterou máte hned za domem.

Podrobnosti k bytům

Půdorysy, vybavení neboli katalog standardů a ceny všech 29 bytů najdete na webu developerského projektu:

Ceník bytů - Tachovské náměstí 5

Potřebujete-li srovnatelné bydlení na Žižkově, kam se budete moci nastěhovat už v letošním roce, prozkoumejte náš developerský projekt na adrese Chlumova 3:

Nové byty k nastěhování 2024 - Chlumova 3

Naši makléři úzce spolupracují s projektovými manažery z divize Boutiq Development. Díky tomu vás dokonale seznámí s vlastnostmi stavby a pomohou vám vybrat byt šitý na míru vašim potřebám. Kontaktujte nás, ať získáte top bydlení v Praze co nejdříve.

Boutiq
  • tachovskenamesti5.cz
  • 29 bytových jednotek / prodej
    od 4 090 000 do 19 990 000 Kč
  • 1 x 1+kk, 27 x 2+kk, 1 x 3+kk
  • obytná plocha: od 26,4 m2 do 169,2 m2
  • některé typy bytů mají balkon
  • všechny byty mají sklep
  • začátek rekonstrukce: podzim 2023
  • k nastěhování: jaro 2025

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.