PRODEJ - luxusní podkrovní byt 3+kk s terasou 171 m2 - prestižní čtvrť Malvazinky - Praha

Na Václavce 16,  Smíchov - Praha 5

Elegance a čisté linie - to je nový vzdušný byt v podkroví pro náročnou klientelu s vytříbeným vkusem.

Funkcionalistický šarm první republiky se v interiéru snoubí s tradičními japonskými prvky. Denní místnost 54 m2 s kuchyňskou linkou, barovým ostrůvkem, jídelnou a odpočinkovou zónou volně přechází do otevřeného prostoru na terase 24 m2. Odtud si vychutnáte panoramatický výhled a po setmění vás očaruje "planeta" Praha.

A jak se budete v této průzračné a vzdušné domácnosti cítit? Za horkých nocí vás ochladí přírodní kámen. Bouře a sněhové vánice zůstanou jen dechberoucí kulisou, protože vás budou hřát plameny z krbu.

V ložnici s výhledem do korun stromů najde paní domu prostornou šatnu. Když zatouží po relaxaci, položí se do perličkové vany. Oknem umístěným přímo nad lázní se bude dívat na oblohu. Někdy uvidí dramatická mračna, jindy hvězdy a někdy se na ni začnou tiše snášet sněhové vločky.

Paví vrch u Malvazinek je odpradávna místem síly

Ulice Na Václavce stoupá do zahrady Santoška, která vás zavede až na Paví vrch, odkud je překrásný výhled na Vyšehrad.

Tato lokalita vždy přitahovala senzibily. V současnosti tu pořádá slunovratové rituály uskupení českých druidů.

Ulice Na Václavce je secesním klenotem

Náš činžáček č. p. 16 s revitalizovaným interiérem byl postaven ve stylu geometrické secese. Zvláštností jeho fasády je atypický hrázděný arkýř. Celá ulice Na Václavce působí jako otevřená kolonáda lemovaná rozšafnými vilkami lázeňských hostů.

Zdejší bydlení tak není jen o vkusném designu, ale též o energii místa, která je hravá a křišťálově čistá jako horská bystřina. Rádi vám byt ukážeme a rozhodně si udělejte čas i na procházku po okolí, ať víte, jaký poklad tu na vás čeká.

Boutiq
  • cena: 29 000 000 Kč
  • 3+kk v podkroví / 147 m2
  • terasa s výhledem na pražské panorama 24,41 m2
  • plně vybavená kuchyň s barovým ostrůvkem
  • ložnice s výhledem na koruny stromů
  • komora, spíž a sklep
  • možnost pronájmu parkovacího místa v sousední ulici Bieblova

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.