PRODEJ - luxusní mezonet 4+kk s terasou 224 m2 - Josefov, Praha

Široká 12, Josefov - Praha 1

Toužíte po vlastní high-end nemovitosti? Nechte si od nás ukázat podkrovní mezonet v jedné z nejprestižnějších čtvrtí Prahy. Právě tato metropole má na rozdíl od jiných velkoměst strategickou polohu přímo v srdci Evropy.

Představte si, jaké by to bylo, mít soukromé sídlo na vrcholu majestátního nárožního paláce s exkluzivní vyhlídkou na Pražský hrad, kde odpočívají čeští králové a císaři Svaté říše římské. 

Dovolte nám představit hlavní přednosti centrální obytné místnosti. Ta je pódii a schodišti rozčleněna na jídelní část s kuchyní, pracovnu a odpočinkovou zónu s posezením. Do ní organicky vrůstá trámoví palácové věže, která díky svému špičatému tvaru funguje jako přirozený kondenzátor energie. Prostor pod ní můžete stejně jako současný majitel využívat k meditaci, kontemplaci a relaxaci.

Velkorysé centrální okno v denní místnosti vám nabídne jedinečný výhled do otevřeného prostoru. Stejný pocit volnosti a osvobození zažijete, když vystoupáte na vrchol hory, kde končí zem a dál už pokračuje nebe. Dominantou této vyhlídky je pyšná věž sousedního paláce.

V patře luxusního mezonetu jsou vám k dispozici dvě samostatné ložnice a příjemná terasa.

Podobné unikáty nezůstávají v naší nabídce dlouho. Rezervujte si prohlídku, ať zažijete jedinečnou atmosféru této nemovitosti na vlastní kůži.

Také si můžete prohlédnout další skvostné rezidence v naší boutiquové nabídce.

 

Boutiq
  • cena 85 mil. Kč
  • obytná plocha 212 m2
  • obývak s kuchyní, jídelnou, pracovnou a prostorem pod věží
  • 2 ložnice
  • terasa 12 m2

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.