PRODEJ - luxusní byt 4+kk - dvě terasy - dvě garážová stání - Troja - Praha

Pod Hrachovkou, Troja - Praha 7

Pokud jste milovníci luxusu a maximálního pohodlí, mohlo by pro vás být to nejvyšší patro v nadstandardně řešené rezidenci Bella Vista to pravé. Prodáváme tu nádherný čtyřpokojový byt s dvěma koupelnami a dvěma vyhlídkovými terasami. Na tu větší orientovanou na východ se dá vstoupit z chodby, z koupelny s vanou a ze všech tří ložnic, kde vás bude probouzet ranní sluníčko. Západní terasa je posuvnými dveřmi propojená s prostorným obývacím pokojem, kde je kromě posezení také dostatečný prostor na kuchyňskou linku a jídelní stůl. 

Rezidence Bella Vista respektuje 5 pilířů nezbytných pro kvalitní, šťastný a plnohodnotný život. Jsou to:

 • čistý vzduch,
 • tepelný komfort,
 • ticho,
 • dostatek světla
 • a ohleduplnost k životnímu prostředí.

Budova využívá pokročilé technologie a pracuje s moderními materiály. Velkou výhodou je též společná zahrada inspirovaná africkou savanou, kde mohou rezidenti relaxovat, ale také grilovat pod zastřešenou pergolou. K příjemnému zchlazení za horkých letních dní tu slouží mlžítko a v části zahrady oddělené keři je k dispozici dětské hřiště s pískovištěm, houpací sítí a dalšími hracími prvky.

Přednosti bydlení v pražské Troji - pro jedince i rodiny s dětmi

Zastávku MHD Botanická zahrada Troja máte pouhých 20 m od domu. Odtud vás autobus zaveze ke stanici metra Nádraží Holešovice za pohých 13 minut.

Nedaleko rezidence vede oblíbená cyklostezka podél Vltavy, kudy si můžete vyjet například do vesničky Klecánky. Nebo se dá přejet přes Trojskou lávku na opačný břeh do parku Stromovka.

Milovníci přirody a rodiny s dětmi si v Bella Vistě přijou na své. Pokud máte rádi zvířata, můžete navštěvovat sousední Pražskou zoo - jednu z pěti nejlepších zoologických zahrad na světě. Rovněž nedaleká Botanická zahrada s exotickými rostlinami je ideálním místem k odpočinku. Využít zde můžete naučnou stezku Botanické zahrady vedoucí na Pusté vinice či do údolí potoka Haltýře s prameništěm. Podél břidlicových skal zase dojdete do přírodního parku Zámky, k malebnému Drahanskému nebo Čimickému údolí, nebo si vyšlápnete na nedaleký vrch Palírka. K romantickým procházkám svádí přilehlý zámek Troja s francouzskou zahradou, fontánou a bludištěm.

Hledáte-li komfortní místo k bydlení na území hlavního města, neváhejte si rezervovat prohlídku nejvyššího patra v rezidenci Bella Vista, dokud je volné.

Boutiq
 • cena: 32 516 327 Kč
 • dárek: poukaz na 100 000 Kč na vybavení interiéru od společnosti HANÁK Forum
 • 4+kk / 4. NP / 113,1 m2 / dvě terasy 26,1 m2
 • sklep a parkování v ceně
 • půdorys v pdf
 • kolaudace: prosinec 2024
 • k nastěhování: duben 2025
 • VAŠE BUDOUCÍ ADRESA:
  Pod Hrachovkou, Troja - Praha 7

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.