PRODEJ - developerský projekt Viladomy Dunovského - Chodov - Praha

Dunovského, Chodov - Praha 11

Novostavba komorního bytového komplexu nahradí v ulici Dunovského původní objekty ze 30. let minulého století, které umožňovaly pospolité sousedské bydlení. Jejich moderní verze naváže na znovuobjevený trend cohousingu.

Bydlení v komunitě může být dobrou cestou, jak žít alespoň částečně udržitelnějším způsobem života, aniž by člověk rezignoval na pohodlí a současné vymoženosti. Pokud například obyvatelé bytů bez vlastních zahrad dokáží sdílet a společně udržovat pozemek ve vnitrobloku, mohou si užívat zeleň, opalování a venkovní grilování stejně jako majitelé domácností se soukromými zahrádkami. Vzájemná spolupráce a sousedská výpomoc mají velký potenciál.

Příjemné bydlení kousek od lesa s výhodami velkoměsta

Poklidná ulice Dunovského, kde budou viladomy postaveny, je lemována rodinnými vilkami. Čtvrť Chodov nabízí perfektní občanskou vybavenost. Je tu špičkové nákupní centrum Westfield Chodov, sportoviště SH Jedenáctka a také unikátní lezecká stěna Free solo.

Půdorysy bytů – Viladomy Dunovského

V docházkové vzdálenosti je mladým rodinám k dispozici několik základních škol. Děti určitě ocení i relax po škole v podobě přírodního koupaliště v lesoparku Hostivař. Na výlety můžete chodit do rozlehlého Kunratického lesa, kde najdete zříceninu hrádku slavného českého krále Václava IV. Na malou procházku třeba s pejskem stačí popojít do přilehlého parku u Chodovské tvrze, kde se pořádají kulturní akce a pravidelný hudební festival.

Do centra Prahy dojedete metrem ze stanic Chodov a Opatov za pouhých 15 minut. Zastávku autobusu Mokrá máte 5 minut od viladomů a další výhodou je též rychlé napojení na Pražský okruh nebo na dálnici D1.

Takové možnosti vám nabízí moderní bydlení v ulici Dunovského. Rádi vám celý projekt představíme a rezervujeme tu domácnost i vám. Vyplňte formulář níže a my se vám ozveme.

Boutiq
  • www.viladomydunovskeho.cz
  • 18 nových bytů 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
  • 1 dvougenerační byt 126,4 m2 se zahradou 144,4 m2
  • k některým bytům patří soukromá zahrada, ostatním je k dispozici společná
  • ke každému bytu sklep v podzemním podlaží
  • možnost zakoupení parkovacího stání

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.