Prodej bytu 1kk, Barrandov Hills

Barrandov Hills

Prodej světlého, hezkého, plně vybaveného bytu 1+kk (27 m2) se sklepem (2,9 m2) v ulici Geologická, v oblíbené a vyhledávané lokalitě Barrandov.

Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží rezidenčního projektu Barrandov Hills od společnosti Crestyl, který byl dokončen v roce 2015.

Byt disponuje předsíní s úložnými prostory; na zdi je velké zrcadlo, které byt opticky zvětšuje. Velkou výhodou je komora, ve které je k užívání pračka a další chytře řešené úložné prostory. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaletou. Dominantní částí bytu je obývací pokoj s kuchyňskou linkou, který má dvě velká okna orientovaná na jih. Interiér je bohatě prosvětlený. Za kuchyňskou linkou je spací část s prostornou postelí. Veškeré vybavení zůstává v bytě, tím pádem ho lze využívat ihned nebo pronajmout. Ideální také jako startovací bydlení pro jednotlivce nebo pár.

Sklepní kóje je o velikosti 2,9 m2, kterou si majitelka přeje využívat do podzimu 2022.

K bytu lze dokoupit garážové stání umístěné ve 2. podzemním podlaží přímo přístupné z výtahu. 

Měsíční náklady se pohybují okolo 3000 Kč pro dvě osoby. Nemovitost je v osobním vlastnictví bez jakýchkoliv břemen.

Lokalita:
V Barrandovském svahu je nádherný výhled na Kavčí hory a panorama Prahy. Je zde perfektní občanská vybavenost a do centra Prahy se dostanete během dvaceti minut. U domu se nachází zastávka tramvaje Geologická. Řidiči se napojením na Jižní spojku a další výpadovky dostanou nejen do centra, ale i mimo Prahu. Pět minut odtud je Chuchelský háj, v okolo komplexu jsou mateřská i základní škola, střední škola, zdravotní středisko, obchodní centrum a řada památek.

Boutiq
  • velikost: 27 m2
  • součástí  sklep (2,9 m2)
  • lze dokoupit garážové stání