PRODEJ - byt 2+kk s dvěma balkony, sklepem a garáží - Dubeč - Praha

Pod Horkami 2, Dubeč - Praha 10

Pokud hledáte příjemný byt obklopený nádhernými lesy, rybníky, tvrzemi a cyklostezkami a přitom potřebujete být na Václavském náměstí kdykoliv bez ohledu na dopravní situaci za 30 minut, neváhejte. Máme pro vás 2+kk o rozloze 45 m² v 2. NP komorního bytového domu z roku 2017 s dvěma balkony v přírodou obklopené městské části Praha - Dubeč. V ceně už je zahrnuta kuchyňská linka na míru, vestavěné skříně na chodbě, garážové stání a praktický sklep. V domě je vám k dispozici společná kolárna a pokud se nastěhujete, získáte kromě jedinečné domácnosti s výhledem do lesíku i fantastické sousedy.

Dubeč leží jihovýchodně od hlavního města a nabízí vám na rozdíl od rušné metropole nejen klid a pohodu, ale také bohatý spolkový život. V místním parku Panská zahrada u zříceniny dubečské tvrze se každý rok koná sraz luxusních vozů Rolls-Royce, Bentley a spřátelených veteránů ostatních značek.

Máte-li rádi pěší a cyklovýlety, tak budete v Dubči maximálně spokojeni. Například po naučné stezce Dubeč - Uhříněves dojedete k přírodnímu koupališti Podleský rybník, kde je pláž, vodní vlek a kynologické cvičiště.

Z lůna přírody za 30 minut na Václavské náměstí

Z Dubče dojede za 19 min autobusem 111 na stanici metra Skalka, které vás za dalších 13 min dopraví na Václavské náměstí. Pokud byste z Dubče vyrazili směr Skalka autem, zaparkujete tam na záchytném parkovišti přímo u metra. Tímto způsobem se od domácích dveří k jiným dveřím v centru Prahy dostanete bez ohledu na dopravní situaci do 30 minut.  Další autobus 240 vás za 6 minut doveze k vlakovému nádraží v Horních Měcholupech. Odtud jste vlakem za pouhých 17 minut na Hlavním nádraží v Praze. Tomu se říká žít jednou nohou v Praze a druhou v přírodě.

Pokud jste právě objevili bydlení vašich snů, rezervujte si prohlídku, dokud je čas. 

Boutiq
  • cena: 6 390 000 Kč
  • 2+kk / 45 m2 / 2. NP (ze 4. NP) s výhledem do lesíku
  • kuchyňská linka a skříně na míru
  • komorní bytový dům z r. 2017
  • sklep 2 m2 a garážové stání v ceně
  • VAŠE BUDOUCÍ ADRESA:
    Pod Horkami 2, Dubeč - Praha 10

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.