Mezonetový byt 79 m2 v Peckově ulici

Peckova 11, Karlín

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi jedinečný a mezonetový byt 2+kk o celkové podlahové ploše  79 m2 v prvorepublikovém činžovním domě na atraktivní adrese.

Dům se 14 jednotkami se nachází v klidné a lukrativní části Karlína, přímo na Karlínském náměstí. V roce 2022-2023 byly přistavěny dvě patra, jedná se o proto o kompletní novostavbu. Komfort bydlení zde doplňuje zcela nový výtah.

Prakticky řešený byt v 5.NP a 6.NP, disponuje předsíní s šatnou, prostornou koupelnou, kde je umístěno umyvadlo, wc, sprchový kout a příprava na pračku. Z chodby vejdete do obývací části s kuchyňskou linkou, odkud se dostanete do patra po schodech. V horní části je ložnice a galerie. Dominantou jsou velká střešní elektricky ovládaná okna. Byt je vybaven klimatizací značky Toshiba, která má jak chladící, tak i topný výkon. Součástí je sklep v suterénu domu a spoluvlastnický podíl na společných částech.

Při rekonstrukci byl kladen důraz na kvalitu provedení. Podlahy v obytných částech jsou vinylové. V koupelně je položena kvalitní designová dlažba. Sanitu Swiss aqua technoligies doplňují sprchové systémy a baterie značky Hansgrohe. Celý byt je vytápěn podlahovým vytápěním a každá místnost má termostat pro samostatnou regulaci teploty. Vytápění v koupelně je elektrické podlahové v kombinaci s topným žebříkem. Samozřejmostí je vlastní samostatné měření spotřeb.

Karlín je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících trendy lokalit v blízkosti centra. Nabízí vše, co si od městského bydlení můžete přát. Veškerou občanskou vybavenost v bezprostředním okolí, skvělou dopravní dostupnost a zároveň dostatek zeleně i míst k aktivnímu odpočinku. Tramvajová zastávka „Karlínské náměstí“ nebo stanice metra B „Křižíkova“ jsou vzdáleny pouhé 3min chůze.

 

Boutiq
  • www.peckova11.cz
  • 2+kk, 79 m2
  • sklep
  • klimatizace
  • cena: 10.990.000 Kč