Dvoupatrový byt v ulici Dittrichova, 253 m2

Luxusní dvoupatrový byt

Exkluzivní prodej luxusního bytu o dispozici 5+1 v přímé dostupnosti Palackého náměstí o rozloze 247 m2.


V přízemí bytu, tj. v 5.NP se nachází velkorysá vstupní hala obložená velkoformátovým mramorem, dále je zde Master ložnice s vlastní prostornou koupelnou a další tři obytné pokoje se dvěmi koupelnami. 6.NP je řešeno jako společenské. Nachází se zde obývací část s přímým vstupem na terasu o velikosti 12 m2, odkud je úchvatný výhled na Pražský hrad a Petřín. Dále kuchyňská linka s jídelnou. Díky velkoformátovým otevíracím bezfalcovým oknům a prosklené jídelní části je byt velmi světlý. Kuchyňská linka je vyrobena přímo na míru se zabudovanými spotřebiči AEG (lednicí, mrazákem, mikrovlnou troubou, troubou, myčkou a varnou deskou s integrovaným spodním odtahem).

Další vybavení: Plynový kondenzační kotel s možností dálkového přístupu s regulací teploty v celém bytě. Pro větší komfort je v bytě podlahové topení v kombinaci s radiátory a klimatizace LG v každé místnosti. V ložnicích, obývacím pokoji, jídelně, kuchyni je podlaha zhotovena z masivních na zakázku vyrobených dubových vlysů. V hale na podlaze je instalován přírodní italský mramor, stejně tak v koupelnách. Podlahu terasy tvoří exotická dřevina Masaranduba. Osvětlení je bodové, v hale a jídelně jsou designové lustry.
Vstupní dveře jsou bezpečnostní s šesti zamykatelými body, protipožární, s programovatelným zámkem a s čtečkou otisku prstu pro snadné otevření.
V celém bytě je instalováno bezpečností zařízení s dálkovým přístupem pro odblokování a kódování, topení je ovládáno dálkově přes aplikaci Jablotron.

 

Lokalita

 Výborná lokalita hned u metra Karlovo náměstí a v pěší dostupnosti Palackého náměstí. V místě je občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost, ihned u metra či zastávky tramvaje. 

Boutiq
  • Dispozice: 5 + 1
  • Obytná plocha: 247 m2
  • Terasa: 12 m2