Byt 2+kk, 48,4 m2 s balkónem v Pernerově ulici

Pernerova 4, Karlín, Praha 8

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi krásný světlý byt 2+kk s balkonem o celkové podlahové ploše 48,4 m2 v prvorepublikovém činžovním domě na atraktivní adrese.

Dům s 26 jednotkami se nachází v klidné části Karlína, v Pernerově ulici. V roce 2022-2023 prošel citlivou, ale důkladnou kompletní rekonstrukcí. Dům je také nově osazen balkony. Komfort bydlení zde doplňuje zcela nový výtah.

Prakticky řešený byt v 5.NP, orientovaný na jihozápad, disponuje předsíní s šatnou, dále obývacím pokojem s kuchyňským koutem, ze kterého vede přímý vstup na balkon s výhledem do zeleně na Vítkově. Obývacím pokojem projdeme do prostorné rohové ložnice se dvěma okny. V koupelně s oknem je umístěno umyvadlo, wc, sprchový kout a také příprava pro připojení pračky. K bytu dále náleží sklep a spoluvlastnický podíl na společných částech domu.

Při rekonstrukci byl kladen důraz na kvalitu provedení. Podlahy v obytných částech jsou dřevěné parketové (dub). V koupelnách je položena kvalitní designová dlažba. Sanitu Swiss aqua technoligies doplňují sprchové systémy a baterie značek Grohe a Hansgrohe. Vytápění jednotek je centrální, v suterénu se nachází společná plynová kotelna. V obytných místnostech jsou instalovány radiátory, vytápění v koupelně je elektrické podlahové v kombinaci s topným žebříkem. Samozřejmostí je vlastní regulace teploty a samostatné měření spotřeb. Cirkulace vzduchu je zajištěna decentrálními rekuperačními jednotkami. Součástí zařízení domu jsou také moderní technologie. V domě jsou nainstalovány chytré schránky Blocks a systém STABFOR, což je inovativní zařízení české výroby pro mikrobiální stabilizaci vody. Ve společných prostorách je také k dispozici prádelna nebo místnost pro odpad.

Karlín je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících trendy lokalit v blízkosti centra. Nabízí vše, co si od městského bydlení můžete přát. Veškerou občanskou vybavenost v bezprostředním okolí, skvělou dopravní dostupnost a zároveň dostatek zeleně i míst k aktivnímu odpočinku. Tramvajová zastávka „Karlínské náměstí“ nebo stanice metra B „Křižíkova“ jsou vzdáleny pouhé 3min chůze.

 

Boutiq
  • www.pernerova4.cz
  • 2+kk, plocha bytu 48,4 m2
  • balkón 4,4 m2
  • sklep o velikosti 1,8 m2