Shangri-La

Prague superior apartment

Klenot mezi klenoty, dokonalé umělecké dílo. Unikátní, minimalistická jednoduchost ve spojení s nekompromisní technologií - to je Rezidence Shangri-La. 

 

Po vstupu do bytu spatříte výjimečný prostor, pohádkově tvarovaná okna, luxusní materiály a zdroj světla.

Kuchyně v nejvyšší kvalitě je vybavena špičkovými spotřebiči a dá se z ní přímo vystoupit na venkovní terasu, která nabízí poklidné útočiště s výhledem. Součástí hlavní ložnice je koupelna z mramoru a přírodního kamene. Koupelnové prvky se ovládají dotykovými panely.

Velkorysá terasa je přístupná z hlavní ložnice na druhém patře, která má rovněž vlastní koupelnu ze světlého kamene. Střešní terasa s 360 stupňovým rozhledem poskytuje obyvatelům rezidence dokonalý panoramatický výhled na stověžatou Prahu.

Majitel rezidence si bude užívat  plynová kamna s dálkovým ovládáním. Díky systému smart home budete mít pod kontrolou vše od vytápění přes osvětlení po zatažení žaluzií.

 

Lokalita 

Spektakulární činžovní dům byl postaven kolem roku 1900 a byl navržen ve stylu Art Deco a nastupující moderny. Ulice Široká protíná Pařížskou ulici, nejluxusnější pražský boulevard.

 

Web: DOMŮ | Shangri-La (shangri-la-prague.com)

Boutiq
  • 5 + kk
  • 3 koupelny
  • 285 m2
  • 2 terasy a střešní panoramatický výhled

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.