Rodinný dům v Líbeznicích 165 m2

Exkluzivní novostavba

Prodej luxusní novostavby v klidné lokalitě Líbeznice, Praha - východ v blízké dostupnosti do Prahy.

Dům o dispozici 4+kk  s jihozápadní orientací leží ve slepé ulici s minimálním provozem. Dům o užitné ploše 130 m2 má rozlehlou terasu o velikosti 70 m2 a dvougaráž o velikosti 35 ma je koncipován jako bezbariérový. Vjezd na velkorysý pozemek  o rozloze 623 m2  zajišťuje automatická brána.  Zahrada má automatickou zálivku HUNTER a soukromí terasy zajišťují designové posuvné paravány. Povrch bílé fasády je se speciálním třpytivým efektem od německého výrobce STO.

Interiér domu je vyrobený na zakázku, kuchyňská linka je plně vybavena spotřebiči Elektrolux s malou vinotékou. V domě jsou 2 koupelny se samostatnými toaletami, obložené kvalitními materiály. Ve všech pokojích jsou vysoké - bezfalcové dýhované dveře z dubu, hliníková okna s trojskly a venkovními elektronickými žaluziemi. Plynový kondenzační kotel značky Buderus se zásobníkem na 120 L na TUV a napojením na podlahové vytápění lze do budoucna změnit i na tepelné čerpadlo. Dominantou společenských prostor je zabudovaný krb na dřevo.  V letních měsících pro větší komfort je umístěna klimatizace značky Daikin. Dům je ovládán inteligentním systémem Bticino, monitoring zajišťují EZS a venkovní HD infrakamery. Zároveň je udělaná příprava na venkovní bazén.

 Lokalita

 Líbezice leží severně 2 km od hranic Prahy na hlavní silnici z Prahy do Mělníka. Obec má výbornou občanskou vybavenost, jsou zde školy, školka, zdravotní středisko, fotbalové hřiště a Divadlo kouzel Pavla Kožíška.

Boutiq

Cena: 25.000.000 Kč

Dispozice: 4+kk

Garáž: 2 garážová stání

Zastavěná plocha: 154 m2

Užitná plocha: 165 m2

Plocha parcely: 623 m2

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.