Rodinný dům 5+kk Zdiby

ulice Zarostlá

Výjimečný rodinný dům v klidné lokalitě obce Zdiby v blízkosti Drahanské rokle ocení Ti, kteří hledají klidné a krásné bydlení v přírodě nedaleko Prahy. Potřeba zdravého bydlení v kontaktu s přírodou Vám dodá pocit výjimečnosti. 

Dvoupatrová dřevostavba o dispozici 5+kk s terasou a bazénem uspokojí i Ty nejnáročnější.  Dům byl dokončen před třemi lety a je promyšlen do nejposlednějšího detailu. Mladistvě řešený interiér s designovými prvky je určen pro lidi, kteří milují design a cítí se dobře v krásném prostředí. 

Příjezdová brána je elektricky poháněná a na zahradě jsou 3 venkovní stání hned vedle domku, který slouží jako dílna. Zahrada o velikosti 1.000 m2 je rozčleněna do dvou částí. V jedné části je zahrádka, kde si majitelka pěstuje vlastní zeleninu a součástí je i skleník.  Další část je obytná a relaxační. Dominantou zahrady je bazén s terasou a letní pergolou, která je dokonalým místem pro relaxaci či setkávání se s přáteli. Příjemné letní večery si majitelé zpříjemňují venkovním kinem. Přes zimní měsíce je možné bazén zakrýt pomocí pojízdné terasy.

Dispozice domu je členěna na společenskou část, tj. hlavní obytný prostor s kuchyňským koutem o velikosti 34 m2, ze které je vstup přímo na terasu. V přízemí domu je vstupní hala, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, technická místnost a schodiště vedoucí do druhého podlaží. Ve druhém patře je klidová část, kde jsou tři dětské pokoje, ložnice s šatnou a koupelna s vanou včetně toalety.

V domě je elektrické samoregulační podlahové topení a krbová kamna v obývací části. Podlahy jsou dřevěné plovoucí, v chodbě a koupelnách je dlažba. Velkoformátová francouzská okna s izolačním trojsklem zajišťují dostatek světla interiéru. Na střešních oknech jsou zvenku termorolety, uvnitř jsou zatemňovací. Venkovní žaluzie jsou ovládané elektronicky a bezpečnost zajišťuje kamerový systém, jak v okolí domu, tak u příjezdové cesty.

 

Lokalita

Obec Zdiby se nachází zhruba 13,5 km od centra Prahy, cesta autem do centra trvá zhruba 30 minut. Jedná se o bydlení v klidné lokatitě v blízkosti obce Dolní Chabry a Klecany. Ve Zdibech je mateřská a základní škola, supermarkety a restaurace. Cesta autobusem na nejbližší linku metra C Kobylisy trvá přibližně 12 minut.

 

Boutiq
  • 1000 m2 pozemek
  • 142 m2 obytná plocha
  • bazén 24 m2
  • vlastní studna a čištička odpadních vod
  • 3 parkovací místa na zahradě

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.