Rodinná vila 5+kk

Jana Pavelky, Líbeznice

Nabízíme k prodeji unikátní rodinnou vilu o dispozici 5+kk s užitnou plochou 237 m2 situovanou do východní části Líbeznic. Samotný dům se bude nacházet na výjimečném místě, které se bez hranic otevírá do krajiny.

Dům bude součástí projektu výstavby dvou rodinných vil, ke kterým povede soukromá příjezdová cesta.

V prvním podlaží bude velkorysý obývací prostor propojený s kuchyní a jídelnou, s výstupem na jižně orientovanou terasu. Pokoj pro hosty, prádelna, šatna a samostatná toaleta. Přístup do garáže pro dva automobily je z haly domu a součástí je i technická místnost.

Druhé nadzemní podlaží domu je příjemně rozdělené na ložnicovou část rodičů a dětí. Obě části budou mít vlastní šatnu a koupelnu. Všechny ložnice budou umožňovat nerušený výhled na horizont. Terasa ložnicové části bude navíc doplněna o extenzivní nepochozí zelenou střechu nad obývacím pokojem. 

S pečlivostí navrhžený prostor od architekta Lukáše Janouta klade důraz na design, standard vybavení, kvalitu materiálů i provedení.

Špičkové vybavení domu zahrnuje velkoformátová hliníková okna, stínění venkovními screenovými roletami, automatická garážová vrata, inteligentní elektroinstalace LOXONE, tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, vícevrstvé dubové olejované podlahy a další.

Líbeznice jsou dynamicky rozvíjející obcí na dosah hlavního města Prahy. Obec má díky blízké dálnici D8 vhodnou polohu pro dojíždění do Prahy, ke stanici metra C Letňany je to autem 12 minut. Líbeznice mají výbornou občanskou vybavenost. Je zde mateřská i základní škola a základní umělecká škola s akreditací Erasmus. Zdravotní a zubní středisko, obecní knihovna, pošta.

Boutiq

 

  • užitná plocha domu: 237 m2
  • plocha pozemku: 975 m2
  • dvougaráž 40,7 m2
  • terasa 35 m2
  • sklad 9,4 m2

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.