Rezidence Vinohrady

ulice Korunní, Praha 10 - Vinohrady

 

Luxusní, prostorný jihozápadně orientovaný byt (75m2) s parkovacím místem, sklepem a výhledy do zeleně korun vzrostlých stromů, je umístěn ve 3. podlaží rezidenčního komplexu Korunní Dvůr.

Dům disponuje nonstop recepcí, ostrahou a společným upraveným vnitroblokem v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady. Výhodná lokalita přímo u zastávky tramvaje a v pěším dosahu stanice metra.

Rezidence Korunní Dvůr je určena všem zájemcům o bydlení v Praze, kteří hledají moderně řešený a luxusní byt v samém centru Prahy, na Vinohradech. Luxusní charakter rezidence není dán jen její architektonickou kvalitou, provedením a výbavou, ale také lokalitou, která je svým klidem a intimitou v bezprostřední blízkosti centra města unikátem 

Dispozici, díky francouzským oknům po celé délce bytu, prosvětleného bytu 2kk, dominuje otevřený a slunný prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dále ložnice se ensuite designovou koupelnou s prostorovou vanou oddělenou skleněnou stěnou od spací části, samostatnou toaletou, vstupní předsíň se zabudovanými šatními skříněmi.

K nadstandardnímu vybavení patří dřevěné podlahy Merbau, velkoplošná francouzská okna s exteriérovými žaluziemi, klimatizace po celém bytě, kompletně vybavená kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči SIEMENS, vestavěné úložné prostory, bezpečnostní dveře, videotelefon či vstup na čipovou kartu. Vytápění podlahovými konvektory se zdrojem tepla z centrální kotelny v domě. Cena bytu zahrnuje veškeré vybavení uvedené ve fotodokumentaci, parkovací místo v suterénu domu a prostorný sklep.

Luxusní bydlení v oblíbené Rezidenci Korunní dvůr je spojení vysokých nároků na bydlení v luxusním privátním prostředí rezidence s recepcí s bezprostřední vzdáleností od centra metropole.

Boutiq
  • 2+kk, 75 m2
  • 3. patro
  • Luxusní privátní prostředí rezidence s recepcí a ochrankou
  • Velkoplošná francouzská okna
  • Novostavba

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.