REZERVOVÁNO! Prodej luxusní vily Na Doubkové

Secesní vila

Nově zrekonstruovaná secesní vila byla postavena v letech 1912 - 13 architektem Miroslavem Wágnerem pro továrníka Karla Paška. Nyní je tato unikátní vila ležící v srdci Smíchova a v blízkosti zeleně na prodej.

3D prohlídka Na Doubkové 2 

Vila nabízí čtyři luxusně zrekonstruované byty dle nejvyšších stavebních a restaurátorských standardů. Veškeré původní fasádní prvky byly zachovány a díky kvalitní izolaci bylo docíleno vynikající teplotní a akustické pohody.

Každý apartmán má samostatný vstup do panoramatického výtahu, který vede přímo do garáže. Jsou použity inteligentní technologie řízené mobilním telefonem, díky kterým můžete klimatizaci, osvětlení či rolety řídit na dálku.

Dům disponuje zahradou, venkovním posezením  a bezpečnost zajišťují kamerové systémy.

Luxusní apartmány jsou ukázkou vytříbené estetiky pro ty nejnáročnější. Dveře a okna jsou replikou původních, v koupelnách je použit velkoformátový mramor z Itálie a dubové podlahy jsou ručně vyráběné. Každý apartmán je vybaven anglickou, ručně vyráběnou kuchyní se zabudovanými spotřebiči.

 

Lokalita

Vila se nachází v blízkosti Santošské zahrady a revitalizované zahrady Na Skalce. Na metro Anděl je to pouhých 8 minut autobusem či autem a v těsné blízkosti jsou i prestižní školy a školky.

Vila Na Doubkové je ideální investiční příležitostí pro ty, kteří hledají tradiční bydlení v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi.

Boutiq

Cena: na vyžádání

Celková plocha domu: 972 m2

Plocha pozemku: 916 m2

Počet bytů: 4  

Garážové stání: 6

Venkovní stání: 2

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.