REZERVOVÁNO! Prodej 6 bytů a 4 parkovacích stání na Vinohradech

Prodej nemovitosi v ulici Záhřebská.

Jedinečná investiční příležitost! Exkluzivně nabízíme ke koupi šest bytových jednotek a čtyři parkovací stání v oblíbené lokalitě Praha Vinohrady. 

 

Vybavení

Každý byt 2 + kk je o výměře cca 60 m2 s vlastní kuchyní. "Master bedroom" má vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem, která byla nově přistavěna. V bytě je další samostatná koupelna s toaletou a sprchovým koutem.

Na každém patře jsou pouze 2 byty s přístupem po schodech a novým výtahem. Jsou položeny nové dřevěné parkety. Bytový dům je po celkové rekonstrukci a v perfektním stavu.

 

Lokalita

Vinohrady jsou jednou z nejoblíbenějších pražských čtvrtí, co se bydlení týče. Luxusní čtvrť je vyhledávanou lokalitou, kde je maximální občanská vybavenost, pestrá paleta kaváren, restaurací, barů a lokálních obchůdků. V okolí naleznete také parky a je zde výborná dostupnost MHD nebo autem.

 

 

Boutiq
  • Cena: 55.000.000 Kč
  • 6 bytových jednotek 2+kk
  • Každý byt má 2 koupelny
  • Celková výměra užitné plochy 366 m2
  • 4 parkovací stání ve dvoře

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.