PRONÁJEM - retailové prostory 340 m2 - rezidence Ellipsis pro úspěšné - Smíchov - Praha

Holečkova 26, Smíchov - Praha 5

Hledáte designovou komerční jednotku v prestižní rezidenci, kde žijí a také podnikají úspěšní lidé? V pražské Ellipsis najdete unikátní retailové prostory ve stavu shell&core s hotovou přípravou na kuchyň a hotovými podhledy.

Ať už si tu otevřete kancelář nebo showroom, není problém rozčlenit místnost příčkami přesně podle vašich potřeb. Také je možné propojit ji schodištěm s vrchními kancelářemi. Tím získáte nadčasový duplexový prostor.

Rezidence Ellipsis garantuje nadstandard

Parkování jednoho až dvou firemních aut máte zajištěné přímo v podzemních garážích rezidence, kde je vám k dispozici i dobíjecí stanice pro elektromobily a úschovna jízdních kol.

Součástí komplexu je též nepřetržitá recepce a po domluvě můžete využívat rezidenční wellness s plaveckým bazénem, vířivkou, saunou a posilovnou. K dispozici je vám i soukromá jižní zahrada, kde se dá grilovat pod pergolou.

Top servis pro vaše klienty: noblesní gastronomie a zážitkový Petřín

Úspěšný byznys je podložený nejen obchodními dovednostmi. Často o něm rozhodují i soft skills a schopnost uctít svého zákazníka. Zajistěte si pro podnikání tuto jedinečnou obchodní jednotku na Smíchově v bezprostředním sousedství vilové čtvrti Na Hřebenkách. Gourmet Pauze, WINEFOOD market, MANIFESTO či pekárnu Artic Bakehouse tu máte na dosah.

Pokud se kromě pohoštění rozhodnete potěšit vaše partnery a klienty mimořádným zážitkem, pozvěte je do vyhlídkového lesoparku na Petříně v těsném sousedství Ellipsis. Cílem procházky může být například známá rozhledna, která je kopií Eiffelovy věže, nebo restaurace u lanovky, odkud je nádherný výhled na Pražský hrad.

Rezervujte si prohlídku Ellipsis, ať posunete vaše podnikání o level výš.

Boutiq
  • 340 m2 /  1. NP / shell&core s možností dokončení prostor na přání
  • nájemné: 16,5 EUR / m2 bez DPH
  • kauce : 3 měsíční nájmy
  • minimální doba nájmu 3 roky
  • služby: 150 Kč / m2 bez DPH
  • možnost pronájmu 2 parkovacích míst v podzemní garáži: 200 EUR / m2 bez DPH
  • BONUS: rezidenční wellness, posilovna a soukromá zahrada s pergolou a grilem

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.