Projekt Viladomy Dunovského

ulice Dunovského, Praha 11

Novostavba bytového domu, která vznikne místo již nevyhovujících objektů v ulici Dunovského, přináší v České republice dosud nepříliš používaný přístup ke kolektivnímu bydlení, tzv. cohousing. „Bydlení v komunitě i další inovativní formy bydlení mohou být dobrou i dobrodružnou cestou, jak žít alespoň částečně udržitelnějším způsobem života (a třeba i v zeleni, pokud obyvatelé bytů bez vlastní zahrady dokážou sdílet vnitroblok) a jak využít velký potenciál, který nabízí vzájemná kooperace, výpomoc a efektivní sdílení prostorů i prostředků.“

Viladomy jsou navržené v souladu s moderními trendy cohousingu, který opět nabývá na síle a velmi silná individualita je tak nahrazena sdílením a spoluprací. Stejně tak jako to bylo u původního objektu, který na místě stojí nyní. Kolektivní bydlení ze 30. let je tak nahrazeno svojí nejaktuálnější formou.

V souladu s aktuálními trendy jsou v návrhu v maximální možné míře použity přístupy šetřící životní prostředí.

Webové stránky projektu: www.viladomydunovskeho.cz/

Boutiq

 

  • moderními trend cohousingu
  • přístup šetřící životní prostředí

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.