Prodej luxusního bytu v Karlíně

Peckova 11, Praha 8 - Karlín

Luxusní byt ve dvou patrech v samotném srdci Karlína s úchvatným výhledem na Vítkov.

 

Unikátní byt je situován v pátém a šestém patře se samostatným vstupem z výtahu. Celková rozloha 450 m2  s terasou o velikosti 35 m2 . 

Dispozice ve spodní části je rozdělena na tři prostorné ložnice, každá s vlastní koupelnou a  šatnou. Součástí je vlastní wellnes s gymem a saunou.

V horním patře je prostorná lounge s přímým vstupem na terasu, kuchyně se stylovým barem a veliká pracovna. Velkou výhodou  je, že část terasy je krytá a lze ji využít i v případě nepříznivého počasí. 

 

  • společenská lounge
  • panoramatická terasa po celé šířce bytu
  • 3 ložnice s vlastními koupelnami
  • 4 šatny, mini výtah pro catering, gym, sauna
  • výborná lokalita v klidné části Karlínského náměstí

 

Lokalita

Ulice Peckova leží přímo u Karlínského kostela, což je  v samotném centru Karlína. Je zde výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Karlín je stále žádanější lokalitou pro žití i díky širokému výběru restaurací, kulturnímu a sportovnímu vyžití.

Boutiq

Cena: na vyžádání

Obytná plocha: 450 m2

Terasa: 35 m2

 2 garáže

 

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.