Prodej bytu 3+kk v Dolních Měcholupech

Na Slavíkově

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 3kk v nízkoenergetickém komorním projektu v Dolních Měcholupech. K bytu o užitné ploše 72 m2 s terasou 10 m2 a vlastní zahradou 142 m2, náleží garážové stání, sklep a společná kolárna. Dalším benefitem je možnost sdílení venkovního altánu na společném pozemku za domem.

Bytová jednotka má vlastní rekuperační jednotku a elektricky ovládané venkovní hliníkové žaluzie. Na střeše jsou umístěny solární panely.

Měsíční náklady čtyř členné rodiny (teplo, voda, služby) činí 3.800,- CZK.

Řízené větrání s rekuperací tepla udržuje v bytě čerstvý vzduch a společně s exteriérovým stíněním přispívá k udržení komfortní teploty.

Projekt s 8 bytovými jednotkami je umístěn na samostatném uzavřeném pozemku. Pozemek se nachází ve vilové čtvrti s veškerou občanskou vybaveností, včetně školky, základní školy, několika restaurací a obchodů. V nedalekém okolí jsou tři lékaři a obchodní centrum Europark Štěrboholy. Ve volném čase můžete využít golfové hřiště Hostivař, fitness centrum či cyklostezky, které prochází přímo obcí. Lokalita nabízí také výbornou dopravní dostupnost do centra Prahy a to buď několika linkami MHD nebo vlakem z kilometr vzdáleného nádraží Hostivař.

Boutiq
  • Cena: 10.800.000 Kč
  • Užitná plocha: 72 m2
  • Terasa: 10 m2
  • Zahrada: 142 m2
  • Sklep
  • Parkovací stání a garáž

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.