Prodej bytu 3+1 v Karlíně

V klidné lokalitě Karlína Vám představujeme krásný přízemní byt 3+1 o velikosti 81 m2.

Byt se skládá ze samostatné kuchyně, obývacího pokoje s jídelním koutem, ložnice a pracovny/dětského pokoje. Koupelna je se sprchovým koutem a samostatnou toaletou.
Byt prošel nákladnou rekonstrukcí před 6 lety a majitel dokázal efektivně využít přeměnu prostorné haly na kuchyň. Spotřebiče jsou značky Electrolux, součástí kuchyňské linky je i vyklápěcí televize.


Celý byt má bodová světla a v každé místnosti je stropní ventilátor. Za hlavním vchodem je umístěna prostorná vestavěná skříň, stejně tak je umístěna i v pracovně.

K bytu náleží sklepní kóje o velikosti 2 m2 v suterénu domu a noví majitelé mohou využívat i společné posezení ve vnitrobloku. V domě je také společná kočárkárna.

 

Karlín je ideálním místem pro život. Je zde skvělé občanské vybavení, v okolí naleznete nepřeberné množství restaurací a kaváren, jsou zde školky, školy a sídlí zde mnoho mezinárodních firem. Je zde i vynikající sportovní vyžití a podél řeky vede cyklostezka A2. V blízkosti naleznete parky a do centra se dostanete pomocí MHD za pár minut.

Boutiq
  • cena: 11.900.000 Kč
  • dispozice: 3+1
  • 81 m2 bytu, sklep 2 m2
  • terasa pro rezidenty ve vnitrobloku
  • byt je po rekonstrukci

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.