Penthouse Malvazinky

Nad Bertramkou, 170 m2

Ojedinělá novostavba v prvorepublikovém stylu v lukrativní lokalitě Praha – Bertramka.

 

Nabídka luxusního penthouse v bytovém domě s vlastní zahradou v rezidenční lokalitě. Penthouse je o celkové podlahové ploše 170 m2, má dvě terasy a výtah, který vede přímo do bytu. Hlavní obytný prostor s krbem ve třetím podlaží je o velikosti 74 m2 s přímým vstupem na terasu. Oddělenou kuchyni lze případně propojit s obývací částí a vytvořit tak příjemný otevřený prostor. Hlavní ložnice je s prostornou šatnou a vlastní koupelnou, kde je vana a toaleta. Další ložnice je s vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Na střešní terasu s krásnými výhledy se dostanete přímo z bytu.

Všechny technologie jsou moderní s důrazem na klasické materiály. Byly použity nejkvalitnější materiály jako dubové podlahy, okna s izolačním trojsklem, v koupelnách jsou použity žula a mramor.

 

Lokalita

 Rezidenční lokalita disponuje občanskou vybaveností, v blízké dostupnosti prestižní školy, školky, parky, sportovišťě či obchodní centrum. Dobrá dopravní infrastruktura, v blízkosti MHD nebo tunelový komplex. 

Boutiq
  • Cena: na vyžádání
  • Podlahová plocha: 170 m2
  • Dispozice 3+1, případně 4+kk
  • 2 x parking, sklep
  • Výtah přímo do bytu
  • Kolaudace: leden 2021

 

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.