Mezonetový půdní byt, Praha - Libeň

Prodej mezonetového bytu 72 m2

Prodej půdního mezonetového bytu 2+kk, 72 m2 v lokalitě Praha - Libeň. Ideální příležitost bydlení mladého páru či moderního jednotlivce nebo okamžitá investiční příležitost. Byt pronajat spolehlivým nájemcům do konce roku 2021 s možností prodloužení.

 

 Vybavení

V bytě je zcela nově zrekonstruovaná luxusní koupelna. Spojený obývací prostoj s kuchyní v dolní části, spací část v patře zajišťuje příjemné podmínky k životu v nově se rozrůstající části pražské Libně s dobrou dostupností do centra Prahy. Mezonetový byt byl přistavěn v roce 2015, součástí bytu je sklepní kóje a v budově je nový výtah.

 

Lokalita

Dříve průmyslová lokalita se dnes mění v luxusní a vyhledávané místo pro bydlení. V okolí veškerá občanská vybavenost jako restaurace, kavárny, obchody (Galerie Harfa) a park Podvinný Mlýn. V blízkosti metra Palmovka, odkud je výborné dopravní spojení, jak metrem, tak MHD či autem.

 

Boutiq
  • cena: 8 640 000 Kč
  • 2 + kk, 6. patro
  • 72 m2
  • sklepní kóje

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.