Máme pro vás jedinečnou příležitost - k prodeji je soubor 4 apartmánů v prestižní lokalitě Karlín

Port Karolína

Majitel se rozhodl pro prodej tohoto prostoru o celkové rozloze 170 m2, ideálního pro výnosné podnikání. Nachází se v oblíbené ulici U mlýnského kanálu a nabízí řadu výhod, které ho činí dokonalým místem pro investici. Tento prostor je využíván v zaběhnutém byznys modelu krátkodobého ubytování s nadprůměrným výnosem, a je součástí této výjimečné nabídky.

Tento komerční prostor se může pochlubit následujícími prvky:
Čtyři vybavené apartmány: Každý apartmán je zařízen s vkusem a poskytuje pohodlné a pohostinné prostředí pro hosty.
Dvě kuchyňky: Prostor je vybaven dvěma kuchyňkami (s konvicí, mikrovlnnou troubou a lednicí), což zvyšuje atraktivitu vaší nabídky a uspokojí potřeby různých typů hostů.
Dvě technické místnosti: Dvě technické místnosti umožňují snadnou správu a údržbu prostoru, což usnadňuje provozní procesy.
Dvě garážová stání: Pro hosty, kteří přijedou vlastním automobilem, jsou k dispozici dvě garážová stání, což je velkou výhodou v centru Prahy.

Vynikající lokalita: Karlín je jedním z nejžádanějších míst k pobytu v Praze. Je známý svým bohatým kulturním dědictvím, restauracemi, kavárnami a snadným přístupem ke všem důležitým památkám. Tento komerční prostor je jedinečnou příležitostí pro investory hledající stabilní výnosy v jednom z nejžádanějších turistických cílů v Praze. Pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Tato nabídka nemusí zůstat dlouho na trhu, takže se rychle rozhodněte a začněte investovat do budoucnosti.

Boutiq
  • celková plocha: 170 m2
  • 4 vybavené apartmány
  • 2 kuchyňky
  • 2 technické místnosti
  • 2 garážová stání

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.