Luxusní rodinné apartmány v Harrachově

Apartmány hotelového typu

Objevte pro svou rodinu klidný koutek v populární rekreační oblasti Nový Svět uprostřed krkonošské přírody. V Harrachově si každá rodina přijde na své. V zimě se můžete těšit na sjezdovky všech obtížností, v létě můžete vyrazit na Liščí stezku nebo se projet po některé z cyklostezek. Je to ideální místo, kde strávíte společný čas - užijete si zábavu ve Vertical parku, na bobové dráze nebo třeba na minigolfu. 

 

Nový projekt maximálně zhodnotí celkový potenciál nejen historické budovy, ale celého místa. Projekt dbá na dostatek zeleně, světla a vodních prvků. Součástí areálu budou i obchodní prostory, kavárna s pekárnou, wellness a dále společná kolárna a lyžárna. 

V současné chvíli probíhají bourací práce a v roce 2022 bude zahájena samotná rekonstrukce a přestavba.  Dokončení projektu se předpokládá v roce 2023.

 

Lokalita

Apartmány jsou umístěny ve středu města Harrachov, svou polohou jsou naprosto unikátní. V blízkosti je cyklostezka,  lyžařský areál, běžkařské dráhy a skokanské můstky. V nedaleké blízkosti je golfové hřiště.

Boutiq
  • Cena od 12 mil. Kč do 20 mil. Kč
  • Byty 3+kk až 4+kk
  • Velikost od 75 m2 do 126 m2
  • Venkovní stání součástí apartmánu
  • Kolaudace 2023
  • Recepce, kavárna, wellness

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.