Luxusní byt 3+kk v centru Prahy

Petrská 21

Prodej výjimečného luxusního mezonetového bytu 3+kk v Petrské ulici č. 21. Dům je známý především tím, že zde žil zpěvák Jiří Schelinger, hned o patro výš muzikant a textař Pavel Chrastina.

Dům a jeho dvorek prošly zásadní rekonstrukcí, nově vzniklá terasa je plná zeleně, kde se scházejí obyvatelé i návštěvy.

Celková obytná plocha bytu činí 192 m2, součástí je i terasa o velikosti 11 m2 a praktický sklep.

Hlavní dominantou bytu je velkorysý obývací pokoj s kuchyňskou linkou a jídelnou, prosvětlený ateliérovými okny s výhledem na kostel v Petrském parku. K hlavní ložnici náleží prostorná koupelna se sprchou a vanou v přízemí bytu. Součástí je i druhá ložnice s vlastní koupelnou a vstupem na terasu.

Dům byl postaven Josefem Stárkou ve druhé polovině 19. století na původně gotických základech. Jedná se o výbornou lokalitu v centru města v těsné blízkosti náměstí Republiky, kde jsou vynikající nákupní možnosti, umělecké galerie, restaurace, divadla a malebné kavárny.

 

https://my.matterport.com/show/?m=26qgJQYjDoq

Boutiq
  • Cena: 35.000.000 Kč
  • Dispozice: 3+kk
  • Sklep, terasa: 11 m2
  • Obytná plocha: 192 m2

 

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.