Luxusní byt 3+kk v centru Prahy

Petrská 21

Váš výjimečný luxusní mezonetový byt 3+kk v Petrské ulici č. 21 je skutečně jedinečnou nabídkou. S celkovou obytnou plochou 192 m2 nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Nově zrekonstruovaný dům a dvorek poskytují příjemné prostředí, a na terase s plochou 11 m2 se mohou obyvatelé i jejich návštěvy sejít a relaxovat v zeleném prostředí.

 

Hlavní obytnou částí bytu je velkorysý obývací pokoj s kuchyňskou linkou a jídelnou. Ateliérová okna umožňují dostatek přirozeného světla a nabízejí krásný výhled na kostel v Petrském parku. Hned vedle se nachází hlavní ložnice s prostornou koupelnou, která je vybavena sprchovým koutem a vanou. Další ložnice má vlastní koupelnu a vstup na terasu.

 

Dům, postavený Josefem Stárkou ve druhé polovině 19. století na gotických základech, má bohatou historii. Jeho umístění v centru města v těsné blízkosti náměstí Republiky nabízí vynikající přístup ke skvělým nákupním možnostem, uměleckým galeriím, restauracím, divadlům a malebným kavárnám.

 

Pokud máte zájem o prohlídku tohoto výjimečného bytu nebo jakékoliv další informace, můžete se na nás obrátit.

 

https://my.matterport.com/show/?m=26qgJQYjDoq

Boutiq
  • Cena: 35.000.000 Kč
  • Dispozice: 3+kk
  • Sklep, terasa: 11 m2
  • Obytná plocha: 192 m2

 

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.