Komerční prostory o velikosti 282 m2

Pernerova 4, Karlín

Rádi bychom Vám představili exkluzivní komerční prostory o rozloze 282 m² v rámci projektu KARLEEN.cz, nacházející se poblíž Karlínského náměstí na adrese Pernerova 4, Praha 8.

Tyto komerční prostory jsou součástí kompletně zrekonstruovaného secesního domu. První část prostor o rozloze 44 m² se nachází v 1.nadzemním podlaží, má vlastní výlohu a vstup přímo z ulice. Druhá část o rozloze 238 m² se nachází v 1.podzemním podlaží. Obě části jsou spojeny schodištěm. Přístup je možný také samostatným vchodem z 1.podzemního podlaží po schodišti nebo výtahem ve společných prostorách domu.

Část prostor disponuje klenutým stropem a pro zajištění optimálního osvětlení zde byly instalovány moderní světlovody. Prostory budou připraveny k užívání na základě samostatného kolaudačního řízení. Pro zájemce nabízíme možnost individuálního dokončení dle konkrétních požadavků.

Námi nabízené prostory nabízí širokou škálu využití, mohou sloužit jako wellness centrum, kancelářské prostory, rehabilitační středisko, kosmetické studio nebo sportovní zařízení, atd.

Lokalita:

Karlín je stále populárnější lokalitou, kterou vyhledávají zejména mladí lidé a rodiny s dětmi. Nabízí výbornou občanskou vybavenost a skvělou dostupnost ostatních částí města. Stanice metra „Křižíkova“, tramvajová zastávka „Karlínské náměstí“ a autobusová zastávka „Pernerova“ jsou od projektu vzdáleny jen pár minut pěšky.

Karlín prošel v posledních letech rozsáhlou revitalizací a rozvojem. Stává se jednou z nejoblíbenějších částí Prahy, což Vám může zajistit nové obchodní příležitosti a další zákazníky.

Boutiq
  • prostory o velikosti 282 m2
  • cena: 12.690.000 Kč
  • nebo lze pronajmout: 95.000 Kč/měsíc 
  • světlovody, výtah do 1PP, plynový kotel

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.