Komerční prostory o velikosti 282 m2

Prodej komerčních prostor

Prodej komerčního prostoru o velikosti 282 m2 v  připravovaném projektu KARLEEN v ulici Pernerova 4.

 

Představujeme Vám komerční prostory v kompletně zrekonstruovaném bytovém domě v ulici Pernerova 4. V přízemí domu je samostatný vstup do komerčního prostoru přímo z ulice, který je o velikosti 44 m2 a zbylé prostory jsou umístěny v 1PP domu. Do podzemního patra také povede výtah přímo z domu. Podzemní patro bude mít zavedeny moderní světlovody a prostory budou vytápěny vlastní kotelnou umístěnou v podzemním podlaží.


Prostor bude zkolaudován a nabízen v kolaudačním minimu. Zájemce si může nechat dokončit úpravy naší společností dle požadavků šitých na míru – dokončení a požadované úpravy nejsou zahrnuty v nabídkových cenách. V případě dlouhodobého pronájmu Vám vybavíme prostory až do výše 2.000.000 Kč.

Komerční prostory lze využít například jako wellness, kanceláře, rehabilitační či sportovní zařízení. 

 

Lokalita


Karlín je stále oblíbenější lokalitou, vyhledávanou především mladými lidmi a rodinami s dětmi. Je zde výborná občanská vybavenost, skvělá dopravní dostupnost do centra, v blízkosti je autobusové nádraží Florenc a z ulice Pernerova je to jen pár minut na metro Křižíkova či tramvaj.

Boutiq
  • prostory o velikosti 282 m2
  • cena: 13.500.000 Kč
  • nebo lze pronajmout: 95.000 Kč/měsíc 
  • světlovody, výtah do 1PP, vlastní kotelna

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.