Komerční prostory o velikosti 282 m2

Prodej komerčních prostor

Prodej komerčního prostoru o velikosti 282 m2 v  připravovaném projektu KARLEEN v ulici Pernerova 4.

 

Představujeme Vám komerční prostory v kompletně zrekonstruovaném bytovém domě v ulici Pernerova 4. V přízemí domu je samostatný vstup do komerčního prostoru přímo z ulice, který je o velikosti 44 m2 a zbylé prostory jsou umístěny v 1PP domu. Do podzemního patra také povede výtah přímo z domu. Podzemní patro bude mít zavedeny moderní světlovody a prostory budou vytápěny vlastní kotelnou umístěnou v podzemním podlaží.


Prostor bude zkolaudován a nabízen v kolaudačním minimu. Zájemce si může nechat dokončit úpravy naší společností dle požadavků šitých na míru – dokončení a požadované úpravy nejsou zahrnuty v nabídkových cenách.

Komerční prostory lze využít například jako wellness, kanceláře, rehabilitační či sportovní zařízení. 

 

Lokalita


Karlín je stále oblíbenější lokalitou, vyhledávanou především mladými lidmi a rodinami s dětmi. Je zde výborná občanská vybavenost, skvělá dopravní dostupnost do centra, v blízkosti je autobusové nádraží Florenc a z ulice Pernerova je to jen pár minut na metro Křižíkova či tramvaj.

Boutiq
  • prostory o velikosti 282 m2
  • cena: 15.990.000 Kč
  • nebo lze pronajmout: 95.000 Kč/měsíc 

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.