Exkluzivní Nízkoenergetický Dům ve Vysokém Újezdu – Život v Harmonii s Přírodou

Vysoký Újezd

Představujeme Vám nový jedinečný dům, který je dokonalou kombinací luxusu, moderního designu a harmonie s přírodou. Tento zcela nový dům se nachází v nově vzniklé rezidenční čtvrti ve Vysokém Újezdu.

Dům je nízkoenergetický v PENB ,,B,,  nabízí prostorný a světlý interiér s vysokými stropy (2,8 m). Díky dvojité stěně s vibrační deskou je interiér domu tichý a klidný a  je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

Dům 5 + kk s užitnou plochou 223 m2  je postaven na pozemku o rozloze 817 m2 se třemi koupelnami a třemi terasami. Interiér je vybaven nadstandardní kuchyní, dřevěnými podlahami s  podlahovým vytápěním, okny s trojskly a klimatizačními jednotkami pro chlazení včetně topení. K dispozici je také zabezpečovací kamerový systém.

Šatníky na míru, které jsou součástí domu, nabízí dostatek úložného prostoru a přidávají tak komfortu bydlení.

Nový majitel tohoto domu může přijít pouze se svými osobními věcmi a začít bydlet. Kuchyň, truhláři a světla jsou již zahrnuty v ceně, což ušetří čas a peníze novému majiteli.

Umístění domu je ideálním místem pro rodinu, která má ráda aktivní život v přírodě. Vysoký Újezd leží v těsné blízkosti chráněné krajinné oblasti Českého krasu a Křivoklátska. Lokalita nabízí nekonečné možnosti pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo golfu ve 20 min vzdáleném resortu Golf Karlštejn.

Noví majitelé, kteří často cestují za prací nebo zábavou uvítají blízkou dostupnost (20 min) letiště Václava Havla.

Život v tomto domě v Újezdu nabízí jedinečnou příležitost prožít luxusní život v souladu s přírodou, aniž byste museli obětovat pohodlí a komfort moderního bydlení.

 

Boutiq
  • užitná plocha domu: 223 m2
  • plocha pozemku: 817 m2
  • zastavěná plocha: 182 m2
  • zahrada: 635 m2
  • garáž
  • 3 terasy 
  •  

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.