Byt 4+kk u Národního divadla

Ostrovní ulice

Byt o velikosti 82,7 m2 u Národního divadla je po náročné rekonstrukci. Bytovou jednotku o 4 místnostech lze obývat jako 3 samostatně oddělené části, z nichž každá má vlastní hygienické zázemí a kuchyňský kout.

Byt je umístěn v domě, který je kulturní památkou (výzdoba na fasádě od Mikoláše Alše) a celý prošel náročnou rekonstrukcí. Samotná bytová jednotka byla nadstandardně rekonstruována včetně kompletního zakázkového interiéru, křišťálových lustrů, LED nepřímého osvětlení, nových špaletových oken s izolačním trojsklem a byla udělána replika vstupních dveří do bytu.

Vytápění a ohřev TUV je zajištěn plynovým kondenzačním kotlem se zásobníkem. Vzhledem k celkovému stavu bytu i činžovního domu se jedná o výjimečnou investiční příležitost v samém srdci staré Prahy a v těsné blízkosti Národního divadla. 

Boutiq
  • cena: 12.980.000 Kč
  • dispozice: 4+kk
  • velikost bytu: 82,7 m2

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.