Byt 3+kk, 93 m2 v Peckově ulici

Peckova 11, Karlín

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi krásný a velkorysý byt 3+kk o celkové podlahové ploše 92,8 m2 v prvorepublikovém činžovním domě na atraktivní adrese.

Dům se 14 jednotkami se nachází v klidné a lukrativní části Karlína, přímo na Karlínském náměstí. V roce 2022-2023 byly přistavěny dvě patra, jedná se o proto o kompletní novostavbu. Komfort bydlení zde doplňuje zcela nový výtah.

Prakticky řešený byt v 5.NP, disponuje předsíní s šatnou, dále obývacím pokojem s kuchyňským koutem, odkud je výhled do klidného a zeleného vnitrobloku. Chodbou projdete do dvou prostorných ložnic se dvěma střešními okny, která jsou elektronicky ovladatelná. V koupelně je umístěno umyvadlo, wc, sprchový kout a vana. Výhodou je další samostatná toaleta s umyvadlem. Byt je vybaven klimatizací značky Toshiba, která má jak chladící, tak i topný výkon. Součástí je sklep v suterénu domu a spoluvlastnický podíl na společných částech.

Při rekonstrukci byl kladen důraz na kvalitu provedení. Podlahy v obytných částech jsou vinylové. V koupelně je položena kvalitní designová dlažba. Sanitu Swiss aqua technoligies doplňují sprchové systémy a baterie značky Hansgrohe.

Celý byt je vytápěn podlahovým vytápěním a každá místnost má termostat pro samostatnou regulaci teploty. Vytápění v koupelně je elektrické podlahové v kombinaci s topným žebříkem. Samozřejmostí je vlastní samostatné měření spotřeb.

Karlín je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících trendy lokalit v blízkosti centra. Nabízí vše, co si od městského bydlení můžete přát. Veškerou občanskou vybavenost v bezprostředním okolí, skvělou dopravní dostupnost a zároveň dostatek zeleně i míst k aktivnímu odpočinku. Tramvajová zastávka „Karlínské náměstí“ nebo stanice metra B „Křižíkova“ jsou vzdáleny pouhé 3min chůze.

Boutiq
  • www.peckova11.cz
  • 3+kk, 92,8 m2
  • sklep
  • klimatizace
  • cena: 13.390.000 Kč

Mám zájem o nemovitost

Tímto udělujete souhlas společnosti BOUTIQ Real Estate s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 773/42, PSČ 110 00, IČO: 040 19 890, (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.