Komerční nemovitosti

Co děláme

Našim klientům vyhledáváme a nabízíme komerční nemovitosti, které splňují jejich investiční požadavky. Ať už se jedná o první investici, nebo strategické nemovitosti pro rozšíření stávajícího portfolia. Zároveň se umíme velmi dobře přizpůsobit specifickým potřebám každého klienta.

Vzhledem k rozsáhlým zkušenostem v oblasti rozvoje a investic do nemovitostí v rámci skupiny Boutiq Group našim klientům pomáháme při získávání, prodeji, plánování, rozvoji nebo jednoduše posoudit, co je pro ně a jejich majetek do budoucna nejlepší. Zaměřujeme se především na developerské projekty, maloobchod a průmysl. Přijďte k nám na schůzku, kde s vámi rádi probereme, jak naplnit váš investiční horizont.

Vyhledávání nejvhodnější nemovitosti

Nabízíme komplexní vyhledání investičních nemovitostních příležitostí, které splňují požadavky klienta. Podkladem pro vyhledání nejvhodnější nemovitosti je investiční brief, který společně vytvoříme na první schůzce.

Posouzení a proveditelnost

Podporujeme klienty při prodeji jejich komerčních nemovitostí. Poskytujeme také právní a finanční podporu při uzavírání smluv a financování.

Posouzení proveditelnosti a rozvoje projektu

Pomáháme v rozhodovacím procesu klientům, kteří vlastní nemovitost a chtějí posoudit své možnosti, jak s ní naložit. Chceme diskutovat o zajímavých projektech od počáteční studie proveditelnosti až po plánování, povolování, financování, rozvoj a řízení projektu.

Richard Meier

Má vysokoškolský titul v oboru urbanismu. Je sportovní nadšenec, baví ho všechny sporty na vodě i mimo ni, plachtění, lyžování a vše mezi tím.